10 ایده کادو برای روز حسابدارمحبوب ترین پست ها

امروز چه روزی بود ! روز حسابدار  15 آذر ماه ، لازم نیست تا فصل اظهارنامه های مالیاتی برسه تا به فکر خرید کادو و قدردانی کردن بیفتین، البته حسابدارا یه روز جهانی هم دارن که 10 نوامبر یا 19 ابان هستش. از اون جایی که حسابداری یکی از پر مشغله ترین شغل ها به حساب میاد ، کادویاب میخواد کادو های خیلی جذابی بهتون معرفی کنه تا اگر از نزدیکان شما کسی به این شغل مشغول هست و یا شما در شرکتتون ، یه حسابدار مورد اعتماد دارین که همه کارهاتون رو ردیف می کنه ، بتونین براش با خرید کادو انگیزه ی بیشتری برای ادامه دادن به کارش ایجاد کنین.

 

بهترین هدیه ها برای مناسب روز حسابدار

 

وقتی اسم حسابدار به گوشتون می خوره چه چیزهایی معمولا میاد تو ذهنتون ؟ کلی برگه و خودکار و عدد و رقم ؟ ماشین حساب ؟ یا حتی بانک ها ؟! حسابداری از اون دسته شغل هاییه که خیلی توی بانک ها مورد نیازه و هر بانکی سعی می کنه حسابدارهای خبره و متخصص رو جذب کنه تا درصد خطا توی کار بیاد پایین. کسایی هم که برای خودشون کسب و کاری دارن معمولا با شنیدن کلمه حسابدار یاد اول سال و استرس خرداد ماه برای اظهارنامه های مالیاتی می افتن. حسابدارهایی که می تونن برای پر کردن این اظهارنامه ها بهتون مشاوره و کمک کنن و از اون طرف حسابدارهایی که توی اداره مالیاتی قراره حسابتون رو برسن . نه نه نه منظورمون اینه که پرونده شما رو حسابرسی کنن و برای شما میزان مالیات پرداختی تون رو محاسبه کنن. کارشونه دیگه بندگان خدا ! حالا چرا اینا رو گفتیم اصلا  ؟ ما که اومدیم اینجا تا به کادو چی بخرم فکر کنیم و کارمون یه چیز دیگه ست کلا!

راستی میتونید آموزش جعبه کادویی خاص رو از این مقاله بخونید و حسابدارتون رو بیشتر خوشحال کنید.

برای خرید هدیه برای هر مناسبتی ( حالا تو این مورد مناسبت شغلی ) خوبه که آدم یه ذهنیتی از اون شغل برای خودش و توی ذهن خودش ، شاید حتی روی کاغذ ، ایجاد کنه تا برای ایده کادو مسیر ذهنیش رو بتونه بهتر هدایت کنه. وقتی شما یه تصور درست و حسابی از دفتر و محل کار اون شخصی که قراره براش کادو رو بخرین داشته باشین ، مطمئن باشین که نیازهاش رو توی اون محیط می تونین بهتر تشخیص بدین و قطعا کادوی مناسبت تری انتخاب می کنین. حالا ماجرا برای پیدا کردن ایده خرید کادو برای روز حسابدار هم به همین داستان بر می گرده ، برای همین فکر کردیم خوبه که اول از همه این توضیحات رو بگیم تا دید شما نسبت به قضیه باز تر و بهتر بشه.

 

بهترین هدیه ها برای مناسب روز حسابدار

 

پس اگر بخوایم خیلی خلاصه و جمع بندی طور به مطالب بالا یه سرو سامونی بدیم باید بگیم که حسابدارها انواع مختلفی دارن و هر کدومشون مجموعه ای از مهارت ها، دانش و علایق منحصر به فرد خودشون رو دارند. وقتی دارید به ایده کادو برای روز حسابدار فکر می کنین ، در نظر بگیرین چه چیزی اونا رو بیشتر به وجد میاره و از چه چیزی بیشتر توی کار خودشون استفاده می کنن. شب یلدا هم نزدیکه ها ! چطوره یه سر به بهترین هدیه ها برای شب یلدا بزنید.

اکثر حسابدارها افرادی سازمان یافته و بسیار دقیق هستنن. با توجه به ماهیت رشته و شغلشون این افراد به اعداد علاقه زیادی دارند و از کار با داده ها لذت می برن. تازه ممکنه به تجارت و اقتصاد هم علاقه نشون بدن. در نتیجه، هدایایی که برای مهارت‌های تحلیلی و سازمانی اون ها جذاب هست، می‌تونن انتخاب های خوبی باشن. یعنی چی ؟

اگر متوجه نشدین اخم هاتون رو نکنین تو هم یا هل نکنین. الان می ریم با چند تا ایده کادو  مناسب با هم ببینیم اینا که گفتیم دقیقا یعنی چی !

فقط قبل از همه چیز یه موضوعی رو روشن کنیم. عزیزانی که لطف داشتن و از اول و تا به امروز مقاله های کادویاب رو دنبال کردن و یه جورایی دیگه دوست ما محسوب می شن ، دیگه تا الان می دونن که تیم ما همیشه تلاش کرده ذهنیت های جنسیت زدگی رو برای خرید کادو اصلاح کنه و خودمون هم با کمک شما و بقیه داریم یاد می گیریم تو این مسیر قدم بذاریم. افراد عزیزی هم که تازه به ما افتخار دادن و به جمعمون پیوستن ، ما اینجا دوباره برای شما این موضوع رو تکرار کردیم تا دید بهتری از خط مشی ما داشته باشین. الان هم اگر داریم ایده کادو برای روز حسابدار بهتون معرفی می کنیم ، دهنیتمون اینه که هم قصد خرید برای حسابدار خانم رو داریم هم برای آقا. در واقع یه جورایی همه شون کادو روز مرد و دختر حسابدار هستن ! خیلی خب ؟

 

خرید لوازم برای محیط کار

هر حسابداری نیاز داره که میز تمیز و مرتبی داشته باشه تا بتونه دقت و تسلط بیشتری روی کارش بکنه و درصد خطاش بیاد پایین تر. از اون جایی هم که خرت و پرت های کاری این افراد کم نیستن ، یکی از ایده کادو های مناسب برای این دسته اشخاص یه تخته ی مرتب کننده ی وسایل هستش که خیلی ها با اسم ارگنایزر هم می شناسنش. با هدیه دادن این وسیله شما بهشون کمک می کنین تا بتونن وسایل ریزی که نیاز دارن دم دستشون باشه مثل خودکار ، لیوان ، کاغذ های برچسب دار کوچیک که بیشتر برای به خاطر سپردن چیزی ازشون استفاده میشه رو به راحتی جلو روشون داشته باشن و دیگه لا به لای وسیله های دیگه شون گم نشن. تازه جلوه و زیبایی بیشتری هم به میز کارشون می ده و یه جور دکور هم محسوب می شه. باید  اضافه کنیم که از این دست مرتب کننده ها مدل های مختلف و زیادی هست که شما متناسب با محیط کاری حسابدار عزیز می تونین از بینشون انتخاب کنین. هم شلف های تو اندازه های جمع و جور هست که حالت استند هم دارن و میشه همه جور وسیله ای رو مرتب توشون گذاشت و همه نگه دارنده ی همین کاغذهای کوچیک برچسبی.اگه حسابدارتون آقاست میتونی از مقاله لیست هدیه برای آقایان و اگر متاهله از مقاله کادو برای مرد متاهل دیدن کنید.

 

خرید لوازم برای محیط کار

 

 باز هم توی همین دسته ایده کادو برای روز حسابدار زیاد هست که کاربردی هستن و خیلی به درد کارشون می خوره. همون طور که گفتیم این شغل خیلی با اعداد سر و کار دارن و حساب کتاب زیاد می کنن. الان هم که دیگه عصر تکنولوژی هستش و اکثر افراد با لپ تاپ و کامپیوتر کارای خودشون رو پیش می برن و حتی توی ایران هم با این که زیر ساخت شبکه ای اینترنتی چندان قوی ای وجود نداره اما اکثر اداره ها روند کارشون سیستمی شده. همه اینا رو گفتیم که برسیم به این جا که حسابدارها هم برای کار هاشون زیاد از کیبورد رایانه استفاده می کنند. حالا یه سری کیبورد توی ابعاد مناسب ساختن که با بلوتوث وصل میشن به سیستمی که دارین استفاده می کنین و این کیبورد ها فقط شامل اعداد و عمل های اصلی حساب می شن. فکر کنین یه حسابدار با داشتن یه همچین چیزی چه قدر هیجان زده می شه و کارهاش رو می تونه سریع تر و راحت تر انجام بده.

 

ایده کادو خلاقانه بعدی هم خیلی کاربردیه هم به سلامت جسمانی این دوستان کمک بزرگی می کنه. از اون جایی که همون اول هم گفتیم حسابداری شغل خیلی خیلی پر مشغله ایه و معمولا کسایی که به این شغل مشغول هستن ساعت های خیلی زیادی رو مجبورن بشینن روی صندلی و به اون صورت تحرکی نمی تونن داشته باشن ، ما بهتون پیشنهاد می کنیم که وقتی دارین به کادو چی بخرم برای روز حسابدار فکر می کنین ، بالشتک های مموری فوم و یا پشتیبان کمر های ارتوپدی رو هم در نظر داشته باشین. واقعا بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنین به راحتی و سلامت ستون فقرات افراد کمک می کنن. برای رفع خستگی هم می تونین خرید ماساژور رو انتخاب کنین که انواع و اقسام مختلف داره. برای کتف و گردن ، ماساژور دستی برای کل بدن ، ماساژور پا و..... اگر اهل ماساژ گرفتن باشین واقعا خستگی روز رو از تن آدم در میاره.

 

 بالشتک های مموری فوم

 

تمام نشده اصلا نگران نباشین. همین الان داشتیم از چی حرف می زدیم ؟ بله ، از فشار کاری و حجم بالای کاری که معمولا حسابدار ها دارن و خیلی وقتا کلا تایم از دستشون در میره و متوجه نیستن که چه قدر گرم توجه و تمرکز به چیزی که جلوشون هست شدن و به مرور همینجوری با این وضعیت به خودشون آسیب می زنن. حسابداری که دارین به کادو چی بخرم براش فکر می کنین حتما براتون به هر نحوی عزیزه که دغدغه ی خرید کادو رو توی سر شما انداخته و شما که همیشه کنارش نیستین تا ازش مراقب کنین و به یادش بندازش که نیاز داره بین زمان کاریش یه مقداری هم به خودش استراحت بده. برای این که در نبود شما بشه این داستان رو مدیریت کرد ، خریدن ساعت های شنی با مزه ایده ی جالبی هستن . حتی می تونین یه پیام یاد آور استراحت هم روش یا روی پایه ش حک کنین براشون . با اضافه کردن چاشنی یه کم ذوق و خلاقیت همیشه کادوهاتون رو خاص کنین. اما مراقب هم باشین زیاد چاشنی نزنین که در اون صورت دیگه جدی جدی  دل رو می زنه!

 

خریدن ساعت های شنی

 

اگر هنوز هم بخواین به ایده کادو خلاقانه توی دسته خرید لوازم برای محیط کار بچسبین ، باید بگیم که ضرر نمی کنین. چون این قدر ایده ها زیاد و جذابن که حیفمون میاد ازشون بگذریم و آخه واقعا هم یه جورین که طرف رو خوشحال می کنن و به کارش میان.

حالا داریم تو هر پاراگراف به این موضوع اشاره می کنیم که کار حسابدار های عزیز زیاد هستش و لازمه ی دقت بالاست. الان بقیه صداشون در میاد که مگه کار ما آسونه ؟ یا ممکنه بگین خسته شدیم بابا چه قدر تکرار می کنین! شاکی نشین از دستمون! به خاطر این که ببینین همین یه مورد چه قدر ایده های خوبی بهمون داد برای خرید کادو و باز هم در همین راستا خیلی از این دوستان برای سر حال شدن و انرژی گرفتن بین کارشون مرتب قهوه می خورن. خرید موکا پات ، یا ماگ های برقی که هیتر دارن و می تونین گرمای نوشیدنی رو به دلخواه خودتون تنظیم کنین و دقیقا توی مقاله ایده کادو خاص و ارزان برای همکار معرفیشون کردیم ، یا تراول ماگ های جذاب با قابلیت های مختلف و... کلی لوازم جانبی دیگه توی این زمینه ، همگی برای خرید کادو برای پسر و دختر حسابدار مناسبن.

 

موکا پات ، یا ماگ های برقی

 

به نظر میاد تا حد خوبی به این دسته پرداختیم و ایده های جالبی رو برای روز حسابدار مربوط به محیط کار رو براتون گفتیم ، حالا می خوایم کادو ها رو کمی شخصی تر کنیم و از این فضا بیایم بیرون . پس بریم با هم بخونیم چه چیز های دیگه ای می شه خرید.

 

خرید لوازم یه کم شخصی

منظورمون اینجا از لوازم شخصی ، وسایلی مثل ساعت و چیزهایی از این قبیله ! اشتباه نگیرین یه وقت.

 یه مدل ساعت هایی هست که خیلی باحالن و انگار اصلا ساختنشون برای حسابدارها. جواب کادو چی بخرم می تونه همین ساعت های بامزه باشه که اتفاقا انواع مختلفی هم دارن. در واقع ماشین حساب های جمع و جور اما کاملی هستن که به عنوان ساعت مچی بسته میشن دور دست. توی یه بسته بندی خشگل بذارین  و به شخص مورد نظر هدیه بدید ، راستی مقاله ساخت جعبه رو که همین تازگی منتشر کردیم رو از دست ندین. می تونین خودتون برای این ساعت ماشین حسابی جعبه ی خشگلی درست کنین که ارزش هدیه رو چندین برابر می کنه. راستی ولنتاین داره نزدیک میشه ها، با کادو ولنتاین چی بخرم زودتر آماده شید اگرم کسی نیست با مقاله برای دیت اول چی بهش بدم یکی رو جذب خودتون کنید.

هر حسابداری به یه چیزی همیشه و همیشه نیاز داره ، اگر گفتین اون چیه ؟

خودکار! با حک یه پیام زیبا یا اسم و فامیل شخص روی یه خودکار قشنگ خاص هدیه ای بهش تقدیم کنین که همیشه یادگاری براش بمونه و کلی هم ازش استفاده کنه.

اما گفتیم حسابدارها خودکار زیاد نیازشون می شه درسته ؟ دیگه کیه که ندونه خودکار از کجا میاد و به کجا میره. یعنی این خودکارهای عزیز به طرز عجیبی از وقتی که توی مدرسه بودیم و درس می خوندیم تاااااا همین الان که سرکار می ریم ، علاقه عجیبی به گم شدن دارن. نخواستین خودکار با حک اسم و اینا تهیه کنین هم ایراد نداره یه سری نگه دارنده وسیله هست که ظاهرش بین جعبه عینک و جا مدادی می مونه و خیلی شیک و مرتب همه چی رو توی خودش جا میده و دیگه هیچی گم نمیشه. اینم یه ایده  دیگه!

 

خرید لوازم یه کم شخصی

 

هدیه دادن آرامش و حس خوب همیشه کادوی خیلی خوبیه که افراد رو خوشحال می کنه. چه برسه به این که شخص واقعا نیاز به رفع خستگی داشته باشه. مجموعه لوازم اسپا برای گرفتن یه حمام آب داغ با نمک مخصوص و لوازم جانبی دیگه یکی از راه های رفع خستگیه که واقعا هم آرامش بخشه. با خرید و هدیه دادن این مجموعه لوازم به حسابدارتون نشون بدین که قدر زحماتش رو می دونین و می فهمین که چه قدر نیاز به استراحت داره.

بیشتر بخوانید : چی بخرم کادو تولد

باز هم برای کادو دادن حس خوب آرامش می تونین پخش کننده آروماتراپی رو تهیه کنین که بوهای آرامش بخش و ویژگی های جالب زیادی داره و مثل یه مدیتیشن خوب کمک می کنه تا ذهن افراد به آرامش برسه.

 

پخش کننده آروماتراپی

 

خدایی دیگه خیلی ایده های مختلفی براتون گفتیم. دیگه از جا کلیدی و ماگ و تی شرت با چاپ و طرح خاص می پریم که دیگه این قدر تکرارشون کردیم فکر کنیم همه تون خوب بلد باشین این روش رو.

 

فرقی نداره کسی که دارین براش ایده کادو برای روز حسابدار رو بررسی می کنین چه نسبتی باهاتون داره. همسرتونه ، فرزند یا دوستتونه ، همکار یا شاید اصلا کارمندتون باشه. ما ایده های کادو رو جوری انتخاب کردیم که شما راحت بتونین برا هر نسبتی از بینشون انتخاب کنین و هدیه بدین.

بیشتر بخوانید : کادو تولد زنانه ارزان

بیشتر بخوانید : کادو تولد مردانه ارزان

ضمن این که کادویاب این روز رو به همه حسابداران عزیز تبریک می گه و دوست داره از این تریبون هم از تیم فعال و با وجدان حسابداری خودش هم تشکر ویژه ای بکنه. دم همه تون خیلی گرمه!

راستی یادتون نره از کادویابی برای انتخاب کادو استفاده کنید.

1402-09-15