کادو تولد مردانه ارزانمحبوب ترین پست ها

پیدا کردن جواب حالا کادو چی بخرم می تونه خیلی چالش برانگیز بشه. اما اصلا خودتون رو ناراحت نکنین که ما اینجاییم تا همین چالش ها را براتون ساده کنیم و شما رو به بهترین جواب ها برسونیم

کادو تولد مردانه ارزان و سختی انتخاب

 

 1. کادو دادن به عنوان روش ابراز عشق

  اول از همه با هم به موضوع زبان عشق بپردازیم و یه نگاهی بندازیم ببینیم چی هست و چه قدر شما در موردش اطلاعات دارید چون که این موضوع توی خریدن کادو تولد مردانه ارزان بهمون خیلی کمک می کنه.داستان از این قراره که زبان ابراز عشق در آدم های مختلف متفاوته و هرکس ذاتا دوست داره به یه روشی محبت یا عشقش رو ابراز کنه و متقابلا همون طور هم با طرف مقابلش برخورد می کنه. روان شناس ها اومدن و کلی مطالعات جالب و مختلف توی این زمینه انجام دادن و به نتایج مختلف و جالبی رسیدن که در نهایت تمام آن چه که به دست اوردن رو توی 5 روش  مختلف دسته بندی کردن که به قرار زیر هستن:
   1.کلمات و عبارات تایید کننده
   2. زمان با کیفیت (برای هم وقت گذاشتن)
   3.تماس فیزیکی
   4.به هم خدمت کردن
   5.هدیه دادن 

 

همون طور که می بینید خرید کادو برای همدیگه توی یکی از 5 مورد اصلی قرار داشته شده. برای همین پرداختن به این موضوع برای پیدا کردن سوالاتی مثل چی بخرم کادو تولد و کادو ولنتاین چی بخرم اهمیت بالایی پیدا می کنه. معمولا کسایی که زبان عشقشون هدیه دادنه به کادو ای که شما براشون تهیه می کنید توجه زیادی می کنند. خیلی وقتا براشون مهم نیست کادو چه قدر ارزون یا گرون باشه. همین که زمان گذاشتید و به این موضوع فکر کردید، برای این تیپ شخصیتی نشون دهنده ی میزان عشق و محبت شماست. پس نگران نباشید اگر دنبال خرید کادو تولد مردانه ارزان هستید چون اینجا واقعا کیفیت بر کیمیت ارجعیت پیدا می کنه. کادویاب با شناخت کافی روی این زبان عشق به شما کمک می کنه تا کادوی تولد مردانه مناسب رو پیدا کنید.

 

 

اما شاید براتون سوال پیش بیاد که آخه چه جوری می خواین بهمون کمک کنین ؟ ما همین جوری مثلا با پیدا کردن کادو برای مرد متاهل مشکل داریم و به نظرمون خیلی خیلی پیچیده و سخته و حالا دیگه ارزون هم باشه که باز هم چند برابر سخت ترش می کنه اما جواب ما به شما خیلی خیلی ساده ست. با چالش دوست شناسی کادویی. شاید بعضی از کادوجو های عزیزمون بار اول باشه این اصطلاح رو می بینن. اما اون کادوجو هایی که از اول همراه ما بودن و چندین و چند بار برای کادو چی بخرم از این چالش استفاده کردن به خوبی می دونن که چه قدر کمک کننده ست و شما رو خیلی سریع به جواب های جالبی می رسونه.

 

چرا خرید کادو تولد مردانه سخته ؟

اصلا بیاید با همدیگه یه کم به این موضوع نگاه کنیم که چرا اینقدر کادو خریدن برای آقایون سختتره تا برای خانم ها ؟ چرا فکر می کنیم کادو تولد مردانه ارزان این قدر حرف عجیب غریب و دور از ذهنی هستش ؟ شاید یه دلیلش این باشه که بین مردم این موضوع جا افتاده که آقایون بیشتر به محصولات مربوط به تکنولوژی روز اهمیت میدن و معمولا این دست از کادوها گرون ترن ولی امروزه دیگه این تفاوت علاقه به تکنولوژی داره مرزش خیلی باریک و باریک تر میشه و خانم ها هم به همون اندازه پیگیر لوازم و گجت های جدید هستن. بعضی ها هم این جوری فکر می کنن که آقایون سخت گیرن و خرید کادو اگر ارزان باشه زیاد اون ها رو خوشحال نمی کنه و به قول بعضی ها اون کادو به چشمشون نمیاد که باید بهتون بگیم اصلا این طور نیست و با توجه به داستان زبان بدنی که براتون تعریف کردیم اصلا این حرف منطقی نیست. دلیل دیگه ش شاید این باشه که تنوع محصولاتی که خانم ها توی زندگی شخصی خودشون استفاده می کنن بیشتر باشه. ولی کادویاب اینجوری فکر نمی کنه . شما برای خرید کادو تولد مردانه ارزان با کمک تیم ما انتخاب های زیادی دارید مثل لیست هدیه برای آقایان، که شاید به درستی تا حالا بهش فکر نکردین.

 

 

تیم ما قراره با چالش دوست شناسی کلی شما رو شگفت زده کنه و محصولاتی بهتون پیشنهاد و معرفی کنه که فکرش رو هم نمی کردین وجود دارن و می تونن ایده کادو های خیلی خوبی باشن. همون جا هم بعد از پیدا کردن تیپ شخصیتی و انتخاب کادو مناسب تولد مردانه دست به کار می شید و توی سبد خریدتون هر چی دوست دارین می ریزین. بعدش دیگه نوبت ماست که به بهترین نحو ممکن اون ها رو تحویلتون می دیم.

 

جوراب، کادو تولد مردانه ارزان و مناسب !

شوخی و جوک های زیادی برای کادوهای مردانه ساخته شده و بین مردم دهن به دهن می چرخه. این که خانم ها معمولا به عنوان هدیه برای آقایون جوراب می خرند و اون رو برای چی بخرم کادو تولد و کادو تولد مردانه ارزان بهترین جواب می دونن. واقعا نمی دونیم این موضوع از کجا شروع شد و چی شد که اینقدر برا همه سوژه ی خنده شد. ممکنه ریشه اش از اینجا باشه که قبل ترها به اندازه ی امروز خانم های شاغل توی خانواده ها نمی دیدیم و بیشتر آقایون بودن که خرجی خانواده رو تامین می کردند. پس خانم ها با توجه به بودجه ای که داشتند به ناچار به فکر خرید کادو تولد ارزان مردانه میفتادند اما توی این دو دهه ی اخیر می بینیم که خانم ها هم همپای آقایون کار می کنند و برای خودشون درآمد دارند.

 تیم کادویاب می خواد به آقایون کمک کنه کادوهای تولد بهتری برای جواب کادو چی بخرم هدیه بگیرند و دغدغه ی خانم ها رو هم تو این زمینه از بین ببره چون که ما باور داریم که پیدا کردن ایده های کادو برای آقایون اصلا سخت نیست یا کادو برای همسر  به اندازه خانم ها بلند بالاست ، فقط کافیه یاد بگیرین چی کار کنین و به یه سری نکات مهم توی خرید کادو توجه کنین. به همین سادگی!

 

 


خرید کادو تولد گران اهمیتی نداره 

البته که دغدغه کادو تولد مردانه ارزان  فقط مختص خانم ها نیست. بلکه ممکنه شما به عنوان یه آقا تصمیم داشته باشید برای دوستتون یا همکار هم جنس خودتون یا حتی برادر، پدر، پدربزرگ و یا اعضای دیگه خانواده تون کادو تولد مناسب و ارزان مردانه  بخرید و گزینه هاتون زیاد نباشند. خرید کادو برای  زادروز ، دقیقا مثل کادو ولنتاین چی بخرم یه جورایی هم نشون دهنده ی میزان علاقه و احترامیه که شما به طرف مقابل می ذارید و هم گاهی می تونه نشون دهنده ی شخصیت شما باشه. واقعا این موضوع که چه قدر دارید برای اون کادو هزینه می کنید در اکثر مواقع اهمیتی نداره. بیشتر این موضوع که شما چه قدر به مناسب بودن اون  ایده کادو برای فرد توجه کردید باعث خوشحالی و رضایت شخص کادو گیرنده میشه. خیلی وقت ها پیش اومده شما برای یه هدیه تولد مردانه کلی هم هزینه کردید ولی نتونستید فرد رو با اون کادو خوشحال کنید. ما برای اینکه شما رو در شرایطی که به هر علتی تمایل ندارید برای کادو تولد هزینه ی زیادی پرداخت کنید، تنها نذاره با فراهم کردن امکانات ویژه روی سایت یعنی تست دوست شناسی معروف و تنوع کادو های پیشنهادی خوشحالتون می کنه. این جوری خیلی راحت می تونین به جواب های خوبی برای کادو برای مرد متاهل و یا حتی در شرایطی کادو برای پسر 10 ساله و کمتر برسین.  


موقع خرید کادو به نیازهای شخص فکر کنید

در کل باید اشاره کنیم که هنگام خرید کادو برا هر شخصی چیزی که بیشتر از همه اهمیت داره آنالیز کردن شخصیت فرد هست. کاری که در واقع تیم کادویاب توش تخصص داره اون هم به وسیله ی الگوریتم جالبی که شما به اسم چالش دوست شناسی کادویی می شناسین و خیلی کارش درسته. فرقی نداره که شما می خواید کادو تولد مردانه ارزان بخرید یا برای اون کادو می خواید هزینه ی زیادی بکنید. اول از همه باید طرفتون رو خوب بشناسید و بدونید علایق و سلایقش توی کدوم یکی از دسته ها قرار می گیره. این که شما خودتون از یه محصول یا وسیله یا هرچیزی خوشتون میاد و زیاد ازش استفاده می کنید، نمی تونه دلیلی خوب و کافی به عنوان ایده کادو تولد باشه. شاید به نظر برسه خیلی از مردها زیاد به کادو تولد اهمیت نمیدند و چی بخرم کادو تولد برای آقایون مهم نیست. اما باید بگیم که در اکثر موارد دارید اشتباه می کنید و یک کادو تولد خوب همیشه می تونه شخص رو خوشحال کنه. به همین خاطر هم ما به کادو تولد مردانه ارزان پرداختیم دیگه. راستی یه وقت فکر نکنین ما فقط به آقایون توجه می کنیم. ما فکر همه جنسیت و همه رنج سنی ای هستیم. اگر دنبال ایده کادو خلاقانه برای خانم ها هستین و نمی خواین کادوتون گرون باشه بهتره یه سری هم به مقاله کادو تولد زنانه ارزان بزنین که مثل همیشه پر از پیشنهادات و نکات کاربردی و جذابه.

 

 

 

چند تا ایده کادو خاص و ارزان

امیدواریم که تمام نکات بالا رو با دقت کافی خونده باشین و به همه جوانب موقع انتخاب از بین ایده کادو ها فکر کنین. چون که برای انتخاب کادو تولد های مردانه ارزان همون طور که احتمالا دیگه تا این جا متوجه شدین فقط بحث خود کادو نیست. راستی اگر هم می خواین برای همکارتون خرید کنین ما این جا کلی ایده کادو جذاب گذاشتیم براتون فقط باید زحمت بکشین و سری به مقاله ایده کادو برای همکار بزنین.

از اون جایی که بالاتر هم اشاره کردیم و گفتیم ماهیت خود کادو و نیت مهمه! کادو های یادگاری طور مثل زیورآلاتی که خودتون هم خیلی ساده می تونین درستشون کنین هم توی دسته ی کادو تولد مردانه ارزان قرار می گیرن. صحبت از کادوی یادگاری شد. لازمه که بگیم ما فکر عزیزانتون که قصد مهاجرت دارن رو هم کردیم و کادو یادگاری برای مهاجرت هم معرفی کردیم بهتون. از دستش ندین که خیلی به درد می خوره تو این روزها.

خرید کادو هایی مثل ماگ و یا حتی زیر سیگاری های با مزه ، آویز مورد علاقه ی اون آقا برای ماشینش هم ایده کادو های کوچیک اما کاربردی هستند که هزینه زیادی هم بابتش نیاز نیست پرداخت کنین.

یه قاب عکس یادگاری با طرح قشنگ ، حتی یه کیف محافظ برای هارد های اکسترنال ، جا کلیدی توی طرح های قشنگ و بامزه همه و همه برای کادو تولد مردانه ارزان گزینه های خیلی خیلی خوبی هستن. با یه کم دقت و البته چاشنی خلاقیت مطمئن باشین که بهترین ها رو می تونین پیدا کنین.

به احتمال زیاد دیگه خیلی هاتون با دستگاه سابلیمیشن آشنایی دارین. برای اون دسته از کادوجو های محترمی که بار اوله این کلمه رو می شنون باید بگیم که این دستگاه همونیه که باهاش روی تی شرت و ماگ و خیلی چیز های دیگه عکس و طرح مورد نظر و انتخابی شما رو چاپ می کنن. حالا چرا به این دستگاه اشاره کردیم اصلا ؟ به این دلیل که خوبیه این دستگاه ها اینه که روی خیلی چیزهای دیگه شما می تونین این حرکت رو بزنین و اصلا هم هزینه ی زیادی نداره. مثلا روی بالشت و کوسن ، روی پد موس و هر چیز دیگه ای که شما با خلاقیت ذهن خودتون بهش می رسین. باز هم این ها می شن موارد خیلی خوبی برای کادو تولد مردانه ارزان. شاید براتون جالب باشه که حتی بعضی ها برای کادو ولنتاین چی بخرم هم به این جور ایده ها رو می آرن.

 

یه نکته ای که نگران بودیم یه وقت فراموش کنین اینه که یه وقت فکر نکنین چون دارین به هدیه تولد مردانه ارزان فکر می کنین دیگه بسته بندی کادو اهمیتی نداره و توی یه پلاستیک یا کاغذ کادو ی نا مناسب بذارین و تحویل بدین ها! میتونین از نکات بسته بندی کادو کمک بگیرید  این رو همیشه توی ذهنتون داشته باشین که قسمت بزرگی از ارزش کادوی شما رو بسته بندی و تزئین اونه که مشخص می کنه.

1402-06-25