بهترین هدیه تولد برای متولدین دی ماه، برای دی ماهی چی بخریم ؟محبوب ترین پست ها

هدیه تولد برای متولدین دی ماه، برای دی ماهی چی بخریم ؟ سوالیه که ممکنه این ماه از خودمون بپرسیم، با رسیدن ماه دی ، فصل قشنگ زمستون شروع میشه و متولدین دی ماه هم نوبت بهشون می رسه که براشون ایده کادو پیدا کنیم. اگر از عزیزانتون و یا دور و اطرافتون کسی رو دارید که دی ماهی هستش و شما تصمیم دارین براش هدیه تهیه کنین ، پس این مقاله رو بخونین و از دستش ندین که کلی پیشنهادات مخصوص کادویابی براتون داریم. بعدشم میتونید یه سر به کادو برای مرد متاهل بزنید و اگر نتیجه دلخواهتون رو پیدا نکردید، شک نکنید  چالش دوست شناسی کمکتون میکنه.

 

 هدیه تولد برای متولدین دی ماه

 

هدیه تولد برای متولدین دی ماه مجدد مارو رسوند به بحث جذاب چی بخرم کادو تولد اما این بار برای متولدین ماه دی. درباره خرید کادو تولد قبلا صحبت کردیم اما این بار می خوایم اختصاصی برای دی ماهی های عزیز ایده کادو بدیم. با توجه به این که توی هفته اول دی ماه هستیم ، فرصت رو غنیمت شمردیم و برای دوستانمون که از خانواده یا عزیزان و اطرافیانشون ، کسی رو دارن که توی این ماه متولد شدن کادو های جذاب معرفی می کنیم تا دست پر باشین و برق شادی رو از هدیه ای که دارین تقدیم می کنین ، توی چشمای متولد عزیز ببینین و لذت ببرین از این که تونستین این قدر راحت خوشحالش کنین و پیام دوستت دارم و با یه هدیه توی روز تولدش بهش رسوندین. ضمنا کسایی که پسر بچه دارن، کادو برای پسر 10 ساله و کمتر رو حتما بخونید.

یه لحظه صبر کنین ! قبل از همه چیز ، اگر شمایی که مشغول خوندن این مقاله هستین توی اولین ماه از فصل زمستون متولد شدین ، کادویاب و بقیه ی اعضای تیم ، تولدتون رو خیلی خیلی تبریک می گیم و امیدواریم که موقع فوت کردن شمع های روی کیکتون هر آرزویی که توی قلبتون داشتین به زودی زود برآورده بشه. ضمن این که امیدواریم همیشه تنتون سالم و لبتون خندون باشه که از نظر ما این دو مشخصه نشون دهنده ی خوشبختیه! این مقاله هم هدیه تولد برای متولدین دی ماهی از طرف ماست. در ضمن تست دوست شناسی که گفتیمو فراموش نکنین !

 

 

طالع بینی متولدین ماه دی برای خرید هدیه تولد

 

خب برای اون دسته از دوستانی که به طالع بینی و این داستان ها اعتقاد دارن یا صرفا مطالعه این جور چیزها یه جورایی مثل سرگرمی می مونه براشون یه کم طالع بینی دی ماهی ها بعضی ها هم ترجیح میدن لیست هدیه آقایان یا خانم ها رو شسته رفته بزاریم جلشون، ولی اول بریم طالع رو بررسی می کنیم : 

این جور که مشخصه طالع بینی ها انواع مختلفی دارند و هر دسته مربوط به یه جور تحلیل شخصیتی میشه و در واقع معیار های مختلفی رو برای سنجش و تحلیل در نظر می گیرن . طالع بینی خورشیدی و هندی و چینی و تاروت و ... تیم ما که به تحلیل شخصیت بر اساس علم روان شناسی اعتقاد داره و بار ها روی این موضوع تاکید کرده و اصلا اصل و شالوده ی داستان چالش دوست شناسی روی این علم بنا شده ، که اتفاقا براتون قبلا هم درباره ی روان شناسی کادو دادن نوشتیم ، یه بررسی ریزی کرد و با نظرسنجی از شما عزیزان متوجه شد که اکثر افرادی که به دنبال خوندن طالع بینی هستن ، بیشتر به نوع چینی اون علاقه نشون میدن.

پس ما هم تصمیم گرفتیم به اعتقادات شما عزیزان مثل همیشه احترام بذاریم و این مورد رو انتخاب کنیم و براتون بنویسیم که شاید موقع کادو چی بخرم به کارتون بیاد:

بر اساس طالع بینی چینی مرد های متولد ماه دی خیلی مهربونن و کلا اهل زن و زندگی و توی یک کلمه مرد خانواده هستن. البته ظاهرا یه کم براشون سخته که عشقشون رو بروز بدن و زبان عشقشون کلا کلامی نیست و از اینا نیستن که هی راه برن و قربون صدقه شما برن ولی در عمل همیشه تلاش می کنن که احساساتشون رو با کارهای خوبی که برای شما می کنن ، منتقل کنن. همیشه حامی و حمایتگر همسر و فرزندانشون هم هستن. اصلا هم براشون فرقی نمی کنه تو چه سنی باشن. راستی روز مادر نزدیکه ها، روز مادر چی بخرم فراموش نشه.

 

 

اگر شما به طالع بینی چینی معتقد هستین خیلی راحت با توجه به خصوصیاتی که براتون گفتیم می تونین ایده کادو بگیرین برای خرید کادو برای مرد متاهل و همون چیزی رو بخرید که خوشحالش می کنه. در ادامه هم از ویژگی های شخصیتی زن های دی ماهی براتون می گیم تا باز هم کارتون ساده تر بشه.

زن های متولد دی ماه هم خیلی خیلی به پدر و مادرشون وابسته هستن اما اصلا به این معنی نیست که اگر با زن دی ماهی ازدواج کنین اهل زندگی مشترک نیستن. اتفاقا یکی از بارزترین ویژگی های اونا اینه که شما رو به شدت به ارتباط با پدر و مادرتون تشویق می کنند و در شرایط مختلف مالی همیشه حامی و کنار شما هستن. با توجه به این ویژگی ها کمی خرید هدیه تولد برای متولدین دی ماه براتون راحت تر می شه. هنوز چالش دوست شناسی کادویی رو ندیدی ؟ برو یه سر بزن

این وسط یه یادآوری خیلی خیلی مهم بکنیم خدمتتون. ولنتاین نزدیکه ها! یه وقت خدای نکرده یادتون نره. اگر دنبال  کادو ولنتاین چی بخرم هستین موقعشه که برید یه سر به مقاله ی مخصوص ولنتاین بزنین که دست خالی نمونین توی این روز ، که اگر بمونین دیگه خودتون بهتر از ما می دونین چه داستان هایی بعدش پیش میاد. برای دیت اول چی بهش بدم هم میتونه کمکتون کنه.

 

 

نماد ماه تولد دی ماهی ها 

 

بریم سراغ کار اصلی خودمون که پیشنهاد و معرفی ایده کادو خاص برای هدیه تولد برای متولدین دی ماه هستش. البته که سعی می کنیم از این به بعد برای هر ماه یه مقاله بنویسیم تا شما دست خالی نمونین و عزیزتون توی هر ماهی که متولد شده باشه شما تو ذهنتون براش یه هدیه ی جذاب و خاص رو کنار گذاشته باشین. این جوری دیگه خرید کادو دقیقه نودی نمیشه و شما استرسش رو نخواهید داشت. واقعا می دونیم چه قدر سخته ، دو روز مونده به تولد ، آدم نه تنها هیچ هدیه ای تهیه نکرده بلکه اصلا نمی دونه چی می خواد بخره. مجبور میشه هول هولکی یه چیزی سر هم بندی کنه و هدیه کاملا رفع تکلیفی میشه. طرف مقابل هم به راحتی متوجه این موضوع میشه و ... دیگه بقیه داستان رو نگیم بهتره!

به احتمال خیلی زیاد همه تون می دونین که هر ماه از سال یه صورت فلکی داره که انتخاب این صور و اختصاص دادنشون به هر ماه بر اساس شکل قرار گیری ستاره ها توی اون ماه از روی زمین بوده. یعنی این که ملت از رو زمین نگاه کردن و گفتن خب الان با توجه به گردش زمین و ماه و بقیه اجرام آسمانی توی این ماه از سال ببینیم چه شکلی پیدا می شه. البته که در واقعیت و از نزدیک این اشکال به این صورتی که ما از زمین اون ها رو تماشا می کنیم نیستن. حالا خیلی نمی خوایم وارد بحث نجوم و اخترشناسی بشیم ، همه اینا رو گفتیم که بگیم نماد ماه دی ، بزغاله ست و عنصرش هم خاک معرفی کردن. این بزغاله ی مهربون می تونه برای جواب کادو چی بخرم بهتون کمک کنه. یعنی این که شما با توجه به نماد این ماه می تونین هدایایی تهیه کنین که نشونه ی مخصوص ماه دی روش باشه. البته این رو هم بگیم که این جور کادو ها رو فقط می تونین به کسایی اهدا کنین که از داستان نماد ماه ها با خبر هستن و می دونن جریان چیه. یه وقت برای مادر بزرگ دوست داشتنی و بزرگوارتون گردنبند بزغاله نخرید ها! گفتیم پیشاپیش تذکر بدیم که از سوء تفاهم های احتمالی جلوگیری کنیم. اگر یکی از دوستاتون داره کشور رو ترک میکنه، کادو یادگاری برای مهاجرت میتونه برای انتخاب هدیه کوچک یادگاری کمکتون کنه.

 

 

ایده کادو با نماد بزغاله دقیقا یعنی چی ؟ یعنی این که شما می تونین سفارش بدین که ماگ براتون بزنن که طرح بزغاله ی ماه دی روش باشه. یا تی شرت ، زیر لیوانی ، گردنبند و یا هر چیز دیگه ای. احتمالا خودتون هم دیده باشین این دستبند های قشنگی که یا با چرم یا با مهره و مروارید و سنگ ترکیب می کنن و نماد ماه های سال وسط این مواردی که گفتیم روی یه چیزی حک شده. می تونه روی طلا حک بشه. نقره و یا هر چیز دیگه ای. دیگه اون بستگی به چی داره ؟ دوستای خوبمون که مقاله ها رو همیشه پیگیری می کنن خوب می دونن. بستگی به نوع رابطه و میزان صمیمیت بین شما با متولد عزیز داره که بودجه ای که می خواین برای خرید کادو هزینه کنین چه قدر باشه. پس یکی از ایده ها برای خرید هدیه برای متولدین دی ماه شد هر چیزی با نماد بزغاله. البته نماد بزغاله ی مخصوص ماه دی ها! یه وقت هر مدل بزغاله ای که خودتون دوست داشتین انتخاب نکنین که کلا معنی داستان عوض میشه ...

 

 

خرید سنگ تولد دی ماه

از نماد و بزغاله و صور فلکی که بگذریم ، می رسیم به سنگ های مخصوص هر ماه. هر ماه از سال یه سری سنگ براش تعریف شده. که یکیش سنگ اصلی اون ماه به حساب میاد و بقیه شون سنگ های فرعی هستن. کلا داستان از چه قراره ؟ بعضی ها معتقدن که هر ماهی با توجه به همون محل قرار گیری ستاره ها و اخترشناسی و ... یه نوع سنگ مخصوص داره که این سنگ یا سنگ ها تاثیر مثبتی روی متولدین این ماه می ذارن و در واقع یه هم خونی و هماهنگی بین سیستم بدنشون و این سنگ ها وجود داره. حتی بعضیا معتقدن که برای درمان بیماری ها و باز شدن چاکراهای بدن و ... باید هر کس از سنگ مخصوص ماه خودش استفاده کنه. به هر حال اینا اعتقاداتیه که در هر کجای دنیا که شما سرک بکشین هم وجود داره. حالا دسته ای از افراد هم برای زیبایی و علاقه ای که به سنگ ها دارن دوست دارن بدونن سنگ ماهشون چیه و یه جورایی به عنوان نماد ماه تولدشون که بهش علاقه مندن ، ازش استفاده کنن. چه بهتر ، شما هم می تونین ازاین فرصت استفاده کنین و برای سوال کادو چی بخرم از این سنگ ها استفاده کنین.

 

 

سنگ های متولدین ماه دی رو عقیق ، لاجورد ، اونکیس ، گارنت یا همون لعل ، یاقوت سرخ ، لابرادورایت ، برنزیت و حدید می دونن. که از بین این سنگ ها ، سنگ گارنت به عنوان سنگ اصلی شناخته می شه و باقی سنگ ها سنگ فرعی هستن. خیلی هم اتفاقا سنگ قشنگیه لعل.

هدیه تولد برای متولدین دی ماهی رو که گفتیم با مثلا دستبند باشه با نماد بزغاله و اطرافش سنگ و مهره و... . می تونین شما به جای مهره از سنگ لعل استفاده کنین و ترکیبی از هر دو نشان ماه دی رو با هم هدیه بدین. حالا ما مثال دستنبند رو زدیم اینجا لزوما نیازی نیست حتما دستبند انتخاب کنین ها ، گردنبند ، گوشواره ، حتی بند عینک قابلیت این رو دارن که شما از نماد ماه توی طراحیشون استفاده کنین.

 

 

این ایده کادو خلاقانه فقط به زیور آلات ختم نمی شه. درست کردن تابلو و قاب عکس ، خریدن استیکر و مجسمه و ... همه و همه مواردی هستن که می شه ازشون برای خرید کادو کمک گرفت. دیگه اون بستگی به سن و سال و تیپ شخصیتی فردی داره که دارین به چی بخرم کادو تولد براش فکر می کنین.

حتی می تونین یه کاری کنین. دیگه همه تون می دونین که توی سایت یه قسمت داریم برای تست دوست شناسی و اون جا با جواب دادن به چند تا سوال ساده تیپ شخصیتی فرد مورد نظر رو با استفاده از هوش مصنوعی و علم روان شناسی خدمتتون می گیم. تیپ شخصیتی رو توی سایت پیدا کنین و بعدش از پیشنهادات بالا یکی رو برای هدیه دادن انتخاب کنین.

در نظر بگیرین که خرید کادو با نماد های ماه تولد برای شخص متولد رو حتما متناسب با اعتقادات فرد انجام بدین. دسته ای از افراد هستن که اصلا به این جور چیزها اعتقاد ندارن و خیلی ارتباط برقرار نمی کنن با این باورها. در این صورت شما می تونین از مقاله های دیگه ی ما استفاده کنین و یا خیلی سریع و مستقیم از کادویابی کمک بگیرین تا دقیق ترین جواب رو خدمتتون ارائه بدیم.

بیشتر بخوانید : کادو تولد مردانه ارزان ، کادو تولد زنانه ارزان

1402-10-05