نکات مهم خرید هدیه تولد برای فروردین ماهی هامحبوب ترین پست ها

نکات مهم خرید هدیه تولد برای فروردین ماهی ها رو اگر نمیدونید تا اخر این مقاله با کادویاب همراه باشید.سال جدید و نوبت متولدین فروردین ، ماهی که شروع فصل زیبا و خشگل بهاره حس اینو به آدم میده که همه چیز تازه و نو شده. مثل همون شنبه ای می مونه که آدم تصمیم می گیره برای شروع و استارت یه کاری که براش همیشه سخت بوده. دیگه از شنبه میرم باشگاه ، دیگه از شنبه رژیم غذاییم رو شروع می کنم واومدن سال جدید هم برای خیلی ها همین انگیزه رو ایجاد می کنه اما امروز نیومدیم تا درباره این موضوع صحبت کنیم. امروز رو اومدیم درباره افرادی حرف بزنیم که کلا شروع زندگیشون رو با اومدن یه سال جدید آغاز کردن.قبل از شروع میخوایم مقاله پربازدید کادو لاکچری مردانه رو معرفی کنیم. حتما بهش یه سر بزنید. در ضمن فقط برای آقایون نیستنا برای خانم ها هم کلی کادو خوب داره.

 

کادو تولد برای متولدین فروردین ماه

 

کادو تولد برای متولدین فروردین ماه موضوع مقاله ی امروزه که خب با توجه به این که تیم تحریریه با شروع هر ماه برای خرید کادو واسه متولدین اون ماه مقاله ای می نویسه ، الان هم نوبت فروردین ماهی های عزیز رسیده. کسایی که شروع زندگیشون با شروع یک سال همراه بوده. وقتی یه کم دقیق تر بهش نگاه کنیم می بینیم که نکته ی جالبیه ها! نه ؟ مثلا تصور کنین که پدر و مادری سال جدیدشون رو با تولد یه نوزاد کوچولو شروع می کنن. به احتمال خیلی زیاد حس ناب و فوق العاده ای بهشون داده و برای خرید کادو برای فروردین ماهی کوچولوشون خیلی ذوق داشتن.نزدیک عید نوروز هم هستیم، هدیه عید نوروز فراموش نشه.

نکات مهم خرید هدیه تولد برای فروردین ماهی ها

 

نکته ی مهم در مورد تداخل مناسبت ها

 

ولی اجازه بدین یه چیزی رو از روی تجربه ی خودمون که این همه درباره ی ایده کادو های مختلف و جوانب و حاشیه های هدایا تحقیق و بررسی کردیم و آمار گرفتیم وخدمتتون عرض کنیم. دوستانی که عزیزانشون مثل متولدین فروردین ماه ، متولد ماه های خاصی هستن که اتفاقا مناسبت های مهم دیگه ای هم توی همون ماه هستش ، گاهی اوقات به خاطر تداخل این مناسبت ها دچار مشکل میشن. که این جا هم به خاطر هم زمانی عید باستانی نوروز و خریدن عیدی و از اون طرف پیدا کردن ایده ی « غیر تکراری » برای خرید کادو برای متولدین فروردین ماه ، این اتفاق میفته. به این موضوع توی مقاله ای که برای کادوجو هایی که عزیزانشون متولد بهمن ماه هستن ، نوشتیم هم اشاره کردیم. مشخصه چرا دیگه ؟ به خاطر این که اون جا هم مشکل کادو ولنتاین چی بخرم و تولد توی یک ماه وجود داشت.

 

 

توی این شرایط یه اتفاق خیلی ناخوشایند میفته و یه حرکت فوق العاده اشتباه از سمت کادو دهنده ها برای خرید کادو تولد برای متولدین فروردین ماه رخ میده که می خوایم این جا اکیدا بهتون تاکید کنیم که اگه میزان علاقه ی طرف مقابلی که قصد دارین براش هدیه رو تهیه کنین و اونو تقدیمش کنین، به شما براتون مهمه و تحت هیچ شرایطی نمی خواین رابطه ی بینتون خدشه دار شه ، هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت این کارو نکین. اون هم حرکتی نیست جز یکی کردن دو مناسبت و خریدن یه دونه کادو برای هر دو مناسبت. خیلی ها می گن خب به جای این که برای دو تا مناسبت کادوی ارزون بخرم ، رفتم یه کادوی خیلی گرون خوب خریدم ولی برای هر دو دیگه ! مگه چه اشکال داره ؟ ولی متاسفانه و مخصوصا از طرف چالش دوست شناسی کادویی باید خدمتتون عرض کنیم که : اشتباه !‌ اشتباه !‌ اشتباه ! و باز هم اشتباه ! قبلا هم بار ها و بار ها اشاره کردیم ، توضیح دادیم و یادآوری کردیم که ارزش معنوی کادو یی که شما تهیه می کنین از ارزش مادی اون کادو هزاران برابر مهم تره. وقتی که برای دو مناسب یه دونه کادو تهیه می کنین شما با این کار یه جورایی دارین غیر مستقیم و ناخواسته به طرف مقابل این پیام رو می رسونین که :

 ای بابا حوصله نداشتم فکر کنم که برا دو تا مناسبت چی بخرم ، یه بار عیدی بخرم ، یه بار دیگه هم باز به خرید کادو برای متولدین فروردین ماه فکر کنم ! پس اومدم خودمو راحت کردم و یه چیزی گرفتم که بهت بدمش تموم شه بره دیگه ! مگه چه قدر تولد و عیدی تو برا من مهمه ؟! و خب قطعا طرف مقابل اصلا احساس خوبی دریافت نمی کنه. یعنی این جور میشه که شما کلی هزینه کردین ، پول دادین یه کادو ی گرون خریدین ولی اندازه یه خروس قندی هم برای طرف ارزش نداشته این کارتون! راستی بالاتر اسم کادو ارزون اوردیم یادتون نره مقاله کادو تولد مردانه ارزان رو بخونین.

 

این از نکته ی خیلی مهمی که به نظرمون واجب میومد درباره ی خرید کادو تولد برای فروردین ماهی ها همین اولین کاری در موردش با کادوجو های خوبمون صحبت کنیم. خب کم کم و طبق روال مقالات قبلی درباره ی کادو تولد مخصوص متولدین ماه ها بریم سر اصل مطلب و قبلش اینم اضافه کنیم که با وجود این که تیم ما اصلا از خرافات حمایت نمی کنه و به شدت با ترویجش مخالفه اما قبلا هم گفتیم صرفا به خاطر جنبه ی سرگرم کننده ش و خب شاید که بعضی افراد اعتقادات دیگه ای داشته باشن و طالع بینی رو خرافات ندونن و ارتباط خوبی باهاش برقرار کنن ما این دسته از مقالاتمون رو با این سبک برای شما می نویسیم تا همه جور طرز فکری این جا به راحتی به اون چیزی که می خواد برسه وگرنه که به ما باشه می گیم که استفاده از تست دوست شناسی منطقی ترین راه حل برای شمابرای خرید کادو تولد برای متولدین فروردین ماه هستش.

 

کادو تولد فروردین

 

طالع بینی ماه فروردین

 

شروع کنیم به خوندن از ماه فروردین. میگن که معنی این ماه برابر با نوزاد طبیعت هستش و احتمال خیلی زیاد هم به این دلیله که شروع فصل بهار و سر سبزی و به طور کلی نشونه ای از جون گرفتن طبیعت می تونیم بدونیمش. سمبل ماه فروردین یه بره ی با نمکه ( یا به قول بعضی ها قوچ ) و عنصر وجودی متولدین این ماه آتش و فلز وجودشون آهن دونسته شده. یه شعار هم دارن : « من هستم » . سنگی که برای متولدین فروردین از لحاظ شانس خوب میدونن ، الماس هستش. البته سنگ های فرعی رو فراموش نکنیم که عبارتند از : سنگ خون، جاسپر، توپاز زرد، آکومارین و یاقوت کبود. این سنگ ها رو خوب یادتون باشه که واسه چی بخرم کادو تولد و سردرگمی ای که بهش دچار میشین ، یکی از بزرگترین ناجی های شما به حساب میان. زیور آلات مختلفی که می شه از این سنگ ها درست کرد این قدر زیاد و متنوع هستش که به راحتی می تونین از بینشون یکی رو انتخاب کنین. اگر هم طرف مقابلتون اهل استفاده از زیور آلات نیست و می دونین هدیه ی زیاد مناسبی براش نمیشه ، می تونین یه دکور تزیینی باهاش درست کنین. مثلا روی یک پایه چوب یه قطعه از سنگ ماه تولدش رو قاب شده نصب کنین و روی چوب پیام قشنگی رو حک کنین

 

دیگه چی ؟؟؟ به نظر میاد که همه ش رو گفته باشیم.

کلا به نظر جالب میاد ویژگی هایی که گفتیم نه ؟ راستی اگر برای پسر کوچولوتون دارید به خرید کادو برای متولد فروردین ماه فکر می کنین و می گردین بهتره که از مقاله کادو برای پسر 10 ساله و کمتر هم کمک بگیرین. بی شک ایده های فوق العاده متنوع و کاربردی اون جا پیدا می کنین.

 

 

طالع بینی زن متولد فروردین

 

طالع بینی زن متولد فروردین

 

این بار اول از همه بریم سراغ خصوصیات اخلاقی و عادات خانم های متولد این ماه و ببینیم که چی ها در موردشون می گن و بعد با توجه به اون خصوصیات به بهترین گزینه های ممکن برای خرید کادو تولد برای متولدین فروردین یه نگاهی بندازیم.

 

چیزی که خیلی ها ازش حرف می زنن و زن فروردینی رو به این مشخصه می شناسن ، این خصوصیته که خانم متولد ماه فروردین خیلی راحت و بدون هیچ گونه مشکلی می تونه بدون وجود یه مرد توی زندگیش به زندگی خودش ادامه بده و توی این موضوع از زن های متولدین ماه های دیگه پیشتازه و در ادامه این طور می گن که کاری نیست که این خانم ها از پس انجام دادنش بر نیان و به اصطاح یه تنه همه رو حریفن.تا یادمون نرفته از مقاله بهترین هدیه برای خانم ها هم دیدن کنید.

 

این وسط یه یادآوری ریز هم بیایم که اگر بعد از خوندن این مقاله باز هم دلت گزینه های بیشتری برای انتخاب و خرید کادو تولد برای فروردین ماهی خانم خواست ، اصلا خودتو ناراحت نکن و برو مقاله کادو تولد زنانه ارزان رو بخون.

 

 

اگر بخوایم باز هم براتون از ویژگی های این خانم های محترم بگیم تا شما بتونین دقیق تر برای خرید کادو تولد برای متولدین فوردین اقدام کنین باید اشاره کنیم که طبق طالع بینی ها زن های متولد فروردین ماه اگه عصبانی بشن اون جوری که طول بکشه و شما بترسین ونه از این خبر ها نیست بلکه در مقابل اتفاقا خیلی آدم های مهربونی هستن که این مهربونیته برعکس عصبانیته کاملا واقعیه. خیلی هم خوششون میاد که جشن و مهمونی بگیرن یا تو جشن ها شرکت کنن که این نکته مهمیه و می تونین توی خرید کادو ازش استفاده کنین

نکته دیگه هم این که درسته گفتیم که بدون مرد ها زندگیشون پیش میره و مشکلی ندارن و اینا اما به شدت خانم های رومانتیکی هستن و وفادار البته تا زمانی که شما بهشون وفادار باشین.

 

خب این از این ! قطعا کلی خصوصیت و عادت و ویژگی دیگه درباره ی زن های فروردینی هست و می تونین این ور اون ور پیدا کنین ولی خب تخصص ما این جا کادو ست و دیگه در همین حد فکر می کنیم کافی باشه که بتونیم گزینه های مناسب برای کادو تولد برای متولدین فروردین زن رو پیدا کنیم.

 

 

 

کادو برای زن فروردینی 

 

 

انگشتر زنانه مکعبی کلاسیک نقره Pandora اورجینال

 

جزو ویژگی های خانم های متولد فروردین گفتیم که رومانتیک و اهل جشن و مهمانی هستن. پس می خوایم از همین ویژگی استفاده کنیم و یه انگشتر زیبای اورجینال از برند فوق العاده با کیفیت و معروف Pandora بهتون به عنوان کادو تولد برای فروردین ماهی زن پیشنهاد بدیم. این انگشتر می تونه نشونه ای از عشق بی حد و اندازه ی شما به ایشون باشه. اگر همسرتون متولد این ماه هست که دیگه شک نکنین بهترین انتخاب ممکن همین انگشتر کلاسیک هستش، خودتون متولد فروردین هستین ؟ چه بهتر ! به عنوان ایده کادو برای خودم به خودتون هدیه بدینش. درخشش فوق العاده ای که این انگشتر شیک به دست شما میده واقعا خیره کننده ست و مطمین باشین از اون سبک زیورآلاتیه که امکان نداره شما دستتون بذارین و کسی درباره ش ازتون سوال نپرسه باعث میشه توی هر مجلس و مهمونی شما بدرخشین.

 

کادو تولد زنانه ارزان

 

 Calvin Klein کیف چرم گیاهی با بند کوتاه اصل

 

باز هم می خوایم به اون ویژگی زن فروردینی توجه کنیم که گفتیم دوست داره بره مهمونی و این داستانا. خب شما یه کم فکر کن لطفا ، کسی که این قدر در موردش گفتیم که مقتدره و خودش از پس خودش بر میاد و نیاز به کسی نداره به اون صورت که بهش تکیه کنه ، قطعا از لحاظ مالی هم دستش توی جیب خودشه و درآمد خوبی داره. برای همچین خانمی یه کیف چرم از برند Calvin Klein که در کمال سادگی بسیار شیکه یه ایده کادو خلاقانه و با کلاس از طر ف شما محسوب می شه و حسابی به چشم میاد. اگه شخص کادو گیرنده عاشق شما نباشه با این هدیه احتمال این که یک دل نه صد دل عاشق بشه و دلش برای شما بره خیلی زیاده. بار ها گفتیم هدایا همراه خودشون یه پیامی دارن که قطعا شخص کادو گیرنده این پیام رو به خوبی دریافت می کنه.

 

 Calvin Klein کیف چرم گیاهی با بند کوتاه اصل

 

اتو مسافرتی 2 در 1 سبک با دسته چرخان

 

اتو مسافرتی 2 در 1 سبک با دسته چرخان

 

الان دیگه دوره حسابی فرق کرده و خانم ها شغل هایی دارن خوشبختانه که ممکنه پیش بیاد مرتبا برای ماموریت از این شهر به اون شهر برن. کادو تولد برای متولدین فروردین این اتوی مسافرتی 2 در 1 رو بخر تا همیشه و هربار که ازش استفاده می کنه به جونت دعا کنه. خب طبیعتا این اتو خیلی مزایا داره که یکی از اون ها اینه که سبکه و به راحتی می تونی توی چمدون و وسایلت جاش بدونی به خاطر همین هم فکر می کنیم ایده کادو مناسبی باشه و کادو گیرنده رو حسابی خوشحال و غافلگیر کنه. کلا همیشه کادو های کاربردی نشون دهنده ی این هستن که شما رفع تکلیفی خرید نکردین و حسابی به طرفتون اهمیت دادین موقع انتخاب اون کادو.

 

خب دیگه حسابی از متولدین خانم گفتیم و پیشنهادات خیلی خوبی هم برای کادو تولد برای متولدین فروردین زن بهتون دادیم. البته راستش رو بخواین چند تا گزینه ی دیگه هم بودن که دلمون می خواست به شما کادوجو های عزیز معرفی کنیم ولی خب واقعا دیگه نمی شد. برای همین هم ازتون خواهش می کنیم خودتون تشریف ببرین به صفحه محصولات و یا بهتر از اون از چالش دوست شناسی کمک بگیرین که نتایج بهتری رو هم بگیرین.

 

 

 

طالع بینی مرد متولد فروردین

 

درباره ی مرد های متولد فروردین روایت های جالب زیادی هست. خیلی ها اون ها به ظاهر خیلی خوب و قد بلند و خوش رویی شون می شناسن و در مورد مدلی که با بقیه معاشرت می کنن و صورتشون این جور می گن که سن واقعیش مشخص نیست. یعنی شما بببینش و باهاش صحبت کنی فکر می کنی که خیلی سنش کمتر از چیزی که واقعا هست باید باشه.

جدا از اینا هم نکته ای که برای خرید کادو تولد برای متولدین فروردین خوبه بدونین اینه که به عاشق پیشگی معروفن و یه طورایی هم حسودن. اکر شما خانمی هستی که کراشت متولد این ماه هستش باید بدونی که مرد های متولد فروردین اصلا جذب خانم های خجالتی نمی شن و ترجیح میدن کسی که کنارشون و همراهشونه پر انرژی و مثبت باشه.

راستی اگر شوهرتون متولد این ماه هستش و باز هم دوست داشتین گزینه های دیگه ای رو بررسی کنین ما به شما مقاله کادو برای مرد متاهل رو پیشنهاد می دیم که میشه گفت جزو سه مقاله ی برتر سایتمون از نظر جذابیت برای کادوجو ها هستش.

به تمام ویژگی هایی که گفتیم باید خوش سلیقگی رو هم اضافه کنیم که این خصوصیت دست شما رو موقع انتخاب کادو تولد برای فروردین ماهی های مرد تا حد زیادی باز می ذاره. از نظر شغلی هم میگن که صنعت کشاورزی و خرید و فروش برای مرد های فروردینی مناسبه و یه جورایی اگر دلشون می خواد آدمای پولداری بشن بهتره تو این زمینه ها فعالیت کنن. ما نگفتیم ها! طالع بینی گفته !

 

 

کادو برای مرد فروردینی

 

خب بریم برای ایده کادو ها برای کادو تولد برای متولدین فروردین ماه مرد چون به نظر میاد اندازه ی کافی درباره خصوصیات و ویژگی های این آقایون محترم عاشق پیشه صحبت کردیم و شما اندازه ی کافی باهاشون آشنا شدین. بالاتر هم گفتیم از اون جایی که تخصص ما بیشتر توی زمینه ی کادو و معرفی کادو های مناسب به کادوجو های عزیزمون هستش ، سعی می کنیم زیاد توی زمینه ای که تخصص نداریم ورود نکنیم و در همین حد نگهش می داریم. پس همراهمون باشین که ببینیم چی داریم که می تونیم بخریم.

 

کیف رو دوشی 100% چرم مردانه WildHorn

 

کیف رو دوشی 100% چرم مردانه WildHorn

 

همیشه یه کیف با طراحی خاص جوری به تیپ آدم کمک می کنه. گاهی شما حتی ساده ترین لباس ها رو هم که برای پوشیدن انتخاب کرده باشین ولی باز با دست گرفتن اون کیف کلی همه چی توی ظاهرتون عوض میشه. مخصوصا کیفی که از یه برند فوق العاده کار درست باشه. این کیف رو دوشی با بندی که داره به شما کمک می کنه که مدارک مهمی که می خواین با خودتون این ور اون ور حمل کنین با خیال راحت توی این کیف رودوشی بذارین و بدون هیچ نگرانی ای به خیابون برید. ضمنا به خاطر کاربردی بودن و جنس عالی 100٪ چرمش می تونین به عنوان کادو یادگاری برای مهاجرت هم مد نظر قرارش بدین. شما این کیف رو نگاه کن بعد به من بگو چه گزینه ای بهتر از این برای خرید کادو تولد برای متولدین فروردین ماه مرد سراغ داری آخه ؟

 

دستگاه اصلاح مو بینی و گوش ابرو Philips اورجینال

 

دستگاه اصلاح مو بینی و گوش ابرو Philips اورجینال

 

یه عزیزی می گفت آدم یا کادو برند نخره یا اگه می خواد بخره حتما حتما مطمین باشه که اصل اون برند رو داره می خره. واقعا حرف درستیه. شما نه تنها به خودتون بلکه به کادو گیرنده هم خیانت می کنین اگه غیر از این انجام بدین. مردهای متولد فروردین خیلی به ظاهرشون اهمیت میدن. پس خریدن این دستگاه اصلاح موهای زاید صورت که از برند بسیار عالی و قدیمی فیلیپس هستش می تونه خیلی اون ها رو خوشحال کنه. تازه این دستگاه برای هدیه کوچک یادگاری هم جزو گزینه های خیلی خوبه. دیگه الان توی اکثر کشور های پیشرفته ( از لحاظ فرهنگی )‌ همه ی مرد ها می دونن که اصلاح کردن موهای زاید صورتشون یه کار واجبه و مستقیما با پاکیزگی در ارتباطه.

 

 

اجاق گاز کمپینگ همراه شما در گردش

 

اجاق گاز کمپینگ همراه شما در گردش

 

می دونین چرا این اجاق گاز رو به عنوان کادو تولد برای فروردین ماهی مرد انتخاب کردیم ؟ به خاطر این که گفتیم که این دسته از آقایون اصلا از خانم های آروم و بی حوصله خوششون نمیاد و جذابیتی براشون ندارن. برای این که نشون بدین که شما هم مثل اون ها پر انرژی هستین و اهل گل و گشت این اجاق گاز کمپینگ پر کاربرد رو هدیه بدین. خیلی مزایای زیادی داره که اگه دوست داشته باشین می تونین برید بخونین. یکیش هم این که مدل سامسونیتی هستش و شما خیلی راحت می تونین حملش کنین. اینم یه جواب دیگه برای سوال کادو چی بخرم . حالا دیگه می تونین با خیال راحت برای کادو تولد برای متولدین فروردین ماه آقا اقدام کنین و اون چیزی که مطمین هستین که ایشون رو سورپرایز می کنه تهیه کنین. به همین سادگی.

 

 

این هم از متولدین عزیز فروردین ماه و لیست بلند بالایی که درباره ی خصوصیات و گزینه های کادو براتون نوشتیم. چون که ما می دونیم که خرید کادو اون هم برای کسی که برای کسی که برای آدم خیلی خیلی عزیز هستش چه قدر می تونه کلافه کننده بشه. اما نگران نباشین برنامه ی ما اینه که برای تمومی ماه ها به موقع و سر وقت براتون مقاله بنویسیم تا شما دست خالی نمونین و همیشه سرتون پر از ایده های مختلف و از همه مهم تر خاص و تک باشه.

 

 

این موضوع هم در آخر بگیم که ما خیلی دوست داریم که بتونیم ایده های بیشتری توی هر مقاله براتون بنویسیم اما متاسفانه دستمون بسته ست. یکی از دلایلش هم اینه که نمی خوایم با طولانی کردن مقالات شما رو خسته کنیم. ما هدف اصلی مون کمک به شماست پس باید مراقب همه ی نکات باشیم. ولی اگر باز هم احساس کردین که ایده های بیشتری نیاز دارین هم این که می تونین به صفحه محصولات سر بزنین و هم این که از مقاله لیست هدیه آقایان کمک بگیرین. ما هم که همیشه کنارتون هستیم !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1402-12-28