خاص ترین کادو های روز مرد با لینک محصولمحبوب ترین پست ها

کادو روز مرد معمولا برای ما ایرانیا مثل روز زن دغدغه ایجاد نمی کنه ولی به هر حال بد نیست کمی هم به فکر هدیه ای باشیم که پدر یا مرد زندگیمون رو خوشحال کنیم. امروز با کلی انرژی و حس خوب اومدیم تا درباره روز مرد ، این روز مهم ، برای شما کادوجو های عزیزمون صحبت کنیم. هم این که به هر حال مناسبت خیلی مهمیه و حتما باید توی لیست مقاله هامون می بود، پس ذهن ها رو آماده کنین که بریم ببینیم چی به چیه! 

کادو های مناسب روز مرد

 

تاریخچه روز پدر در ایران

اول از همه چیز ، بریم با هم درباره تاریخچه ی روز مرد و روز پدر توی کشور خودمون یعنی ایران یه کم بیشتر بدونیم و بخونیم. ما معتقدیم که دونستن تاریخچه ی هر چیزی مهمه چون که بهمون حتی توی ایده کادو کمک زیادی می کنه  داستان از این قراره که توی خیلی خیلی قدیم یعنی زمان ایران باستان معمولا روزی از یک ماه رو جشن می گرفتن و کلا خیلی به این جشن ها پایبند بودن و اون ها رو میشه گفت مقدس می دونستن و به شدت هم به آداب و رسومشون پیوند خورده بودن. کلی خیلی آدم های شادی بودن. یکی از جشن های دوازگانه ای که توی سال می گرفتند اسمش شهریورگان بوده. که در واقع چهارمین روز از ماه شهریور محسوب می شده. در آیین زرتشتی این روز رو به عنوان روز پدر یا همون روز مرد جشن می گیرن. بعد از اون می رسیم به دوران پهلوی که این روز به روز تولد رضاشاه تغییر کرد و 24 اسفند ماه رو روز پدر انتخاب کردن. اما بعد از اسلامی شدن ایران توی سال 57 این روز به 13 رجب سال قمری تغییر پیدا کرد و از آن سال تا به امروز مردم ایران ، این روز را جشن می گیرن و به پدران و همسران و .... کادو می دهن. حالا برای بحث تهیه کادو باید بگیم که از این به بعد میتونین با ما بهترین کادو ها رو بخرید! با چالش دوست شناسی کادویی بهترین شرایط رو برای پیدا کردن هدیه های جالب براتون فراهم کردیم.

 

 

کادو روز پدر یا هدیه روز مرد !

حالا که با تاریخچه ی روز مرد یا پدر آشنا شدین ، یه کم درباره این روز صحبت کنیم تا حال و هواش رو براتون زنده کنیم. کادو روز مرد چی بخریم از این جهت اهمیت داره که خیلی ها این روز رو فرصتی برای قدردانی از زحمات و ابراز مهر و محبت می دونن. درسته که توی روز تولد و وقتی که داریم به چی بخرم کادو تولد فکر می کنیم هم هدف معمولا همینه و کل سال منتظریم تا روز تولد عزیزمون برسه و بهترین ها رو براش تهیه کنیم، اما این جا حس و حال داستان فرق داره. چرا ؟ چون نیت نام گزاری از همون اول گرامیداشت جایگاه مرد و پدر بوده. این جا کفه ی ترازو برای قدردانی سنگین تره و انتخاب کادو هم سعی می شه که بر همین اساس باشه.

 

  موضوع اینه که همون طوری که شما به کادو روز مادر چی بخرم فکر می کنین و می گیم که جایگاه زن با ارزشه و باید اون رو گرامی بداریم ، کادو روز مرد یا پدر هم داستان دقیقا همینه. برابری جنسیتی همه جوره باید رعایت شه دیگه. هم این وری هم اون وری ! و بیشتر هم برای این مناسبت ها سعی میشه کادویی تهیه بشه که معنا و مفهومش با نیت و هویت این روز هم خونی داشته باشه. ولی واقعیت اینه که تشخیص این سبک کادو ها یه کم برای بعضی ها سخته و خب خرده ای نمیشه گرفت بهشون ، همه که متخصص پیدا کردن کادو نیستن که ! به همین خاطر هم ما می خوایم با تست دوست شناسی بهتون کمک کنیم تا توی خرید کادو روز مرد موفق باشین. و با معرفی بهترین و شگفت انگیزترین ها ، عزیزتون رو غافلگیر کنین و اشک شوق رو به چشماش بیارین

 

 

خرید کادو برای همسر

می خوایم با یه دسته بندی خوب بریم جلو و بررسی کنیم که هر نسبتی رو چه طور می شه توی این روز خوشحال کرد . اول از همه هم می ریم سراغ کادو برای مرد متاهل. یعنی ببینیم یه خانم برای روز مرد برای همسرشون چه شرایطی دارن. قدیم تر ها اینجوری بود که پدر ها به اصطلاح نان آور خانواده محسوب می شدن و تمام درآمد خانواده از این طریق بود اینجوری می شد که فکر کردن به هدیه برای کمی سخت می شد. چون که یه جورایی باید یه هزینه ی اضافه تری بابت هدیه خریدن از خودشون برای خودشون ازشون می گرفتن و خیلی هم تابلو بود. اما امروزه خوشبختانه می بینیم که خانم ها به اندازه آقایون به داشتن یک شغل مناسب اهمیت می دن و شرایط کاملا متفاوت شده است. اینجوری دیگه دست خانم ها برای خرید کادو بازتره و راحت تر می تونن همسرانشون رو غافلگیر کنن. دیگه وقتی دارن به این فکر می کنند که چه گزینه هایی دارن تا برای همسرشون تهیه کنن ، کمتر به بعد مالی قضیه توجه می کنند و بیشتر خوشحال کردن همسرشون براشون مهمه.

 کادویاب پیشنهاد می کنه دیگه از خرید کردن های تکراری فاصله بگیرین و همون طور که برای کادو برای پسر 10 ساله و کمتر یا دختر خودتون به کلی چیزهای متنوع و جدید فکر می کنین و خرید می کنین ، وقتی می خواین کادو برای روز مرد پیدا کنین  دوباره باز نرید سراغ لباس و ادکلن و .... از این به بعد قراره تنوع بدین به هدیه هایی که تهیه می کنین و بیشتر همسرتون رو خوشحال و غافلگیر کنین. خیلی راحت می تونین با یه چیزهایی مثل جعبه های یادداشت عاشقانه که خودتون می تونین درست کنین و کلی چیزهای دیگه تو این سبک که با هنر و خلاقیت شما آمیخته شده و خلق شده و تازه خیلی هم رومانتیک تر هستن ، برای قدردانی از همسرتون اقدام کنین. اصلا هم نگین که هنر و خلاقیت ندارین که ما اصلا باورمون نمیشه. هرکس به اندازه ی خودش و در حد معقولی این قابلیت رو داره فقط کافیه تا باورش کنه و ازش استفاده کنه. به هر حال تا آخر مقاله همراهی مون کنین که می خوایم چند تا ایده کادو خوب و مناسب هم بهتون معرفی کنیم.

 

انتخاب هدیه روز پدر

دسته ی بعدی خرید کادو از طرف بچه ها برای پدرانشون هستش. همون بچه هایی که توی این روز با کلی هیجان و ذوق فکر می کنن و تلاش می کنن تا یه  جواب خیلی خوب برای کادو روز مرد چی بخرم پیدا کنن. راستش پدر ها هم مثل مادرها و به سبک و شیوه خاص خودشون سال ها زحمت می کشن تا مایحتاج و آرزوهای فرزندان خودشون رو برآورده کنن و شاید به همین خاطره که بچه ها دوست دارن که توی روز پدر بتونن با یه هدیه مناسب نشون بدن که قدرشناس زحمات اون ها هستن. کادویاب پدری رو می شناسه که حتی توی روز پدر هم به فکر تهیه کادو برای بچه های کوچولوی خودش بود تا وقتی اون ها بهش کادو رو تقدیم می کنن دست خالی نباشه. برای فرزندانی که هنوز مستقل نشدن و درآمدی از خودشون ندارن قطعا خرید کردن اون هم توی این شرایط گرونی اصلا آسون نیست ولی دقیقا این جاست که می گیم یه کادو هایی ارزش معنوی شون بیشتره و اصلا مهم نیست که یه نقاشی ساده کودکانه باشه یا یه کاردستی قشنگ که با عشق و علاقه برای پدر به عنوان کادو روز مرد درست شده. مطمئن باشین که پدران با کادوهای کوچیکی که خودتون می تونین درست کنین خوشحال می شند.

 

اما تکلیف اون بچه هایی که دیگه بزرگ شدن و ازدواج کردن و رفتن سر خونه زندگی خودشون چی میشه؟ دیگه کسی که این شرایط رو داره قطعا شاغله و درآمدی از خودش داره و به قول خودمون دستش تو جیب خودشه. از شما فرزندان مستقل انتظار می ره که دیگه هدیه های خوب و مناسب تهیه کنین و مثل وقت هایی که از جون و دل به کادو ولنتاین چی بخرم برای عشقتون فکر می کنین ، این جا هم تا جای ممکن سنگ تموم بذارین و برای خوشحالی پدر عزیزتون از هیچی دریغ نکنین. نخیر اصلا سخت نیست. ما براتون آسونش کردیم. سه سر به چالش دوست شناسی بزنین خودتون متوجه میشین که ما چی می گیم. 

 

یادآوری روز پدر

یه میان برنامه این وسط بیایم و بعد بریم سراغ ایده کادو و معرفی چند تا گزینه ی خوب و خاص برای هدیه دادن کادو برای روز مرد. موضوعی که اکثرا درگیرش هستن اینه که ، از اون جایی که روز پدر یا روز مرد در ایران همزمان با روز تولد امام اول شیعیان جشن گرفته میشه و این روز هم مسلما طبق تقویم هجری قمری هستش و خب می دونین دیگه تقویم ما ایرانیان بر اساس تقویم هجری خورشیدیه ، روز پدر توی هر سال با سال گذشته روزش فرق داره و خب اصلا این جوری نیست که هر سال یه روز ثابت باشه ، پس چی میشه ؟ خیلی هامون یادمون میره و یا دقیقه نود متوجه میشیم که روز مرده یا این که وقتی گذشت رفت که خسته نباشیم واقعا ! می دونین که همین فراموش کردن می تونه کلی پیام ناخوشایند برسونه و ما هم اصلا اینو نمی خوایم  چی کار می کنیم ؟ شما وقتی توی سایت ثبت نام می کنین و دوست کادوجو ی ما میشین ، ما دیگه خودمون رو موظف می دونیم که توی زمان مناسب با یه پیام بهتون یادآوری کنیم. و دیگه این که اگر دنبال کادو تولد مردانه ارزان هستین براتون یه مقاله بلند بالا نوشتیم حتما بخونین.

 

چند تا ایده کادو برای روز پدر 

 

صندلی مخصوص ماساژ

اگر خیلی نگران سلامتی مرد ی هستین که دارین برای خرید کادو برای ایشون اقدام می کنین ما بهتون صندلی ماساژور رو پیشنهاد می کنیم. نه نه! نترسید. منظورمون اون صندلی ماساژور بزرگ ها نیست. منظورمون یه صندلی ماساژ جمع و جوره که می تونین روی صندلی بذارین. مثلا موقع رانندگی و ... راستش از وقتی وارد بازار شده کلی طرفدار پیدا کرده. آقایونی که محل کارشون شهر نزدیک محل زندگیشون هستش مخصوصا خیلی این ماساژور رو دوست دارن. موقع برگشت به خونه و ساعت ترافیک ، وقتی خسته نشستن پشت فرمون این صندلی ماساژور مهربون واقعا خستگی رو از تنشون در میاره.

 

 

 

دستبند وضعیت سلامتی فیت بیت با 6 ماه اکانت پرمیوم

گجت های مانیتورینگ سلامت زیادی توی بازار هست و احتمال زیاد خودتون دیده باشین. اما ما می خوایم یکی از بهترین ها که هم طول عمر باطریش خیلی زیاده و هم این که با هر دو سیستم عامل سازگاری داره رو بهتون معرفی کنیم. یکی از بهترین جواب ها برای کادو روز مرد چی بخریم هست. اگر طرف اهل ورزش باشه که واقعا خوشحال میشه اگر هم زیاد ورزشی نباشه با این دستبند وضعیت سلامتی فیت بیت حتما تشویق میشه که ورزش کردن رو بذاره جزو برنامه های روتین زندگیش. یه نکته اضافه کنیم تا یادمون نرفته. اگر کسی که  می خواین برای روز مرد براش هدیه تهیه کنین همکارتون هست می تونین از مقاله کادو برای همکار هم کمک بگیرین. خیلی کامل و خوب براتون توضیح دادیم.