درباره کادویاب

کادویاب متولد شده تا شما رو خیلی راحت به جواب سوال کادو چی بخرم برسونه. ما این راه رو با بهترین و جدیدترین شیوه برای شما هموار کردیم تا با اشتیاق بیشتری به خریدن کادو فکر کنید. جوری که هم خودتون از خریدن کادو لذت ببرید ، هم شخصی که قصد دارید کادو رو بهش هدیه بدید از گرفتن کادوهای خاص لذت بیشتری ببره. ما به فکر صرفه جویی در وقت و انرژی شما بودیم و همه چیز رو جوری طراحی کردیم که شما در کمترین زمان به بهترین انتخاب برسید.

کادویاب یه تیم حرفه ای از نخبگان بهترین دانشگاه های ایران رو دور هم جمع کرده تا به شما کمک کنه. ما می دونیم انتخاب کادو گاهی چه قدر می تونه سخت بشه، از خرید کادوهای تکراری خسته می شید و دوست دارید یه کادوی خاص و جدید بخرید چون خودمون هم بارها مثل شما درگیرش شدیم. پس اومدیم از بهترین تکنولوژی روز دنیا یعنی هوش مصنوعی استفاده کردیم تا شما بتونید خوشحالی کسی که دوست دارید رو ببینید.

درباره ما
کادویاب برای مناسبت ها

کادویاب برای همه ی مناسبت ها برنامه های ویژه ای داره. احتمالا برای شما هم پیش اومده که مناسبتی رو از دست بدید و خجالت زده بشید و گاهی حتی دلخوری پیش بیاد. یا دقیقه نود یادتون بیاد که باید مثلا برای تولد کسی خرید می کردید. ما با برنامه ریزی های دقیق توی زمان مناسب به شما یادآوری می کنیم تا هیچ مناسبتی رو از دست ندید و همیشه دست پر باشید. فقط کافیه با ما همراه باشید. ما می خوایم دیگه از خودتون نپرسید کادو چی بخرم، بیاید اینجا و از کادویاب بپرسید و مطمئن باشید به جواب های خیلی خوبی می رسید.

با ما کادوی خاص بخرید

کادویاب تلاش کرده تا شما در کمترین زمان ممکن به بهترین کادوی ممکن برسید و شما خیلی ساده بدونید کادو چی بخرید. تیم ما هر نوع سلیقه و انتخابی رو مورد احترام می دونه برای همین با کادویابی ، کادوهایی رو به شما پیشنهاد میده که قطعا متناسب با نیاز، سلیقه یا علایقه ی شخص مورد نظرتون باشه. ما کمک می کنیم که هم شما از ته دل خوشحال بشید و هم اینکه برق شادی رو توی چشمای کسی که کادو رو از شما گرفته ببینید و جمله ی وای همونی که می خواستم رو بشنوید. پس کادویاب رو دوست خودتون بدونید.


کادویاب چی کار می کنه؟

بعد از کلی بررسی، مطالعه، تحقیقات گسترده و نظرسنجی های مختلف ، تیم کادویاب بهترین الگوریتم و سیستم رو نوشته که با گرفتن اطلاعات خیلی ساده می تونه جواب سوال کادو چی بخرم رو به شما در عرض چند دقیقه پاسخ بده. ما زمان زیادی رو صرف پیدا کردن بهترین الگوریتم کردیم، چندین و چند بار اون رو تست کردیم ، تغییرات کلی و جزئی زیادی دادیم و بارها برای مناسبت های مختلف مورد آزمایش قرارش دادیم تا این که به این چیزی که الان داریم به شما هدیه می دیم رسیدیم. سنین مختلف، تیپ های شخصیتی مختلف، علایق مختلف، اعتقادات مختلف و... توی نظرسنجی های ما شرکت کردند و به ما بازخورد خودشون رو دادن. در نهایت سیستمی که تیم کادویاب بعد از این همه بررسی برای پیدا کردن جواب کادو چی بخرم طراحی کرده، در کنار استفاده از هوش مصنوعی هربار برنده ی تست های سختی که ازش گرفته شد، بود.

خرید کادو با اصول روانشناسی

یکی دیگه از ویژگی های خیلی خوب تیم کادویاب اینه که متخصص های زیادی در زمینه های مختلف کنار هم دیگه با مشورت و استفاده از تجربه های هم ، پر انرژی و با انگیزه روی طرح های مختلف کار می کنن و سعی می کنن تمام جنبه های موضوع رو مورد بحث قرار بدن. برای پیدا کردن جواب کادو چی بخرم ، فقط متخصص های کامپیوتر، گرافیست یا طراح سایت نیستن که فعالیت می کنن. تیم ما روان شناس، جامعه شناس، بازاریاب و... حرفه ای و متخصص رو کنار همدیگه داره. کادویاب افتخار همکاری با بزرگترین ایده پردازها رو داره و همیشه با به روزترین ایده ها پروژه ها رو بررسی می کنه. پس شما وقتی به جوابتون می رسید خیالتون راحته که کادوهای پیشنهادی توی هر زمینه ای بررسی شده و از بین بقیه انتخاب ها برنده شدن.