ایده کادو مناسب برای روز جوانمحبوب ترین پست ها

یکی از روزهایی که به نظر می رسه خیلی مظلوم واقع شده و به اون صورت که باید و شاید بهش توجه نمیشه روز جوون هاست. ظاهرا خیلی ها اصلا از وجودش هیچ اطلاعی ندارن. روز دختر ، روز پسر و ... همه ی این مناسبت ها هر سال خیلی سر و صدا می کنه و معمولا اکثر مدارس و خانواده ها به این مناسبت ها توجه می کنن و به فکر تهیه هدیه هستن. اما روز جوون ها چی ؟ امروز اومدیم تا هم درباره ی این روز بهتون یه اطلاعات مختصری بدیم و هم این که درباره ی پیدا کردن کادو های مناسب صحبت کنیم. ولی قبلش جا داره مقاله محبوب خرید کادو لاکچری مردانه رو جهت مطالعه بهتون معرفی کنیم.

 

بهترین ایده کادو های مناسب برای روز جوان

 

کادو مناسب برای روز جوان رو وقتی بهتر می تونیم پیدا کنیم که انگیزه از انتخاب همچین روزی رو بدونیم. این جوری مسلما خرید کادو برامون آسون تر میشه. داستان از این قراره که مثل اکثر مناسبت های دیگه روز جهانی جوان با روزی که توی ایران به عنوان روز جوان شناخته میشه فرق می کنه. توی ایران روز جوان 11 شعبان هجری قمری انتخاب شده که خب با توجه به تعداد روز های سال قمری و شمسی ، نمی تونیم هر سال یه روز مشخص رو از تقویم خودمون به عنوان روز جوان علامت بزنیم. توی سال 1402 میفته 2 اسفند ماه خودمون و علت انتخاب این روز هم روز تولد علی‌اکبر فرزند حسین بن علی (سومین امام شیعیان) هستش. اما داستان برای روز جهانی جوان خیلی مفصل تر و جدی تر از این حرفاست و انتخابش پیشینه ی بلند و بالایی داره. قبل از این به کادو چی بخرم فکر کنیم بریم ببنیم ماجرا چیه ؟!

 

اگر بخوایم خیلی سریع و خلاصه براتون بگیم باید اشاره کنیم که تقریبا برای بار اول توی سال 1965، مجمع عمومی اعلامیه ی ترویج آرمان های صلح، احترام متقابل و تفاهم بین مردم رو بین جوانان تأیید می کنه. بعد از اون توی سال های مختلف یه سری فعالیت های مثبت تو این زمینه میشه تا نهایتا توی سال 1991 یه سری جوون اتریشی از شهر وین برای اولین مجمع جهانی جوانان سازمان ملل متحد شرکت می کنند و 12 آگوست رو برای این روز به خصوص انتخاب می کنند.  پس این جوری میشه که روز جهانی جوانان هر سال در 12 آگوست گرامی داشته میشه و مسائل مربوط به جوانان رو مورد توجه جامعه بین المللی قرار می ده و از پتانسیل جوانان به عنوان شریک در جامعه جهانی امروزی تجلیل و قدردانی میشه. پس دلیل جهانی برای تهیه کادو برای روز جوان میشه این موضوع پس الان می دونیم که ایده کادو برای این روز رو باید بر چه اساسی تو دهنمون داشته باشیم.

 

بهترین ایده کادو های مناسب برای روز جوان

 

اگر براتون سواله که رنج سنی ای که به عنوان جوان میشه در نظر گرفت چه رنجی هستش و برای چه کسایی باید کادو مناسب برای روز جوان رو تهیه کرد ، باید خدمتتون عرض کنیم که هیچ تعریف بین المللی مورد توافق جهانی از گروه سنی جوانان وجود نداره. با این حال، برای هدف های آماری، سازمان ملل متحد ، "جوان" را به عنوان افراد بین 15 تا 24 سال تعریف می کنه. اما کادویاب به یک سری دلایل منطقی دیگه ای ، این رنج سنی رو توی سایت بین 18 تا 35 سال در نظر گرفته که احتمالا موقع استفاده از چالش دوست شناسی کادویی بهش برخورد کرده باشین پس اگر دارین از هوش مصنوعی سایت ما برای پیدا کردن هدیه برای روز جوان استفاده می کنین این نکته تو دهنتون باشه.

 

گفتیم که نسبت به روز جوان یه کمی کم لطفی شده و جدی گرفته نشده. می خوایم بهتون یه سری ایده و نکته بگیم که هم خرید کادو برای این روز رو و هم مدل تقدیمش رو به اون جوون با هر نسبتی که با شما داره خاص کنین ، خاص شاید حتی در حد چی بخرم کادو تولد. بعد از اون هم بهتون چند تا ایده می دیم تا برای پیدا کردن کادو برای روز جوان دغدغه ای نداشته باشین. و کادو ها رو هم جوری انتخاب کردیم که هم برای آقایون مناسب باشن و هم برای خانم ها.

 

اما اگر می خواین خیلی مشخص تر و دقیق تر بین کادو های یه جنسیت خاص بگردین برای کادو روز جوان ما بهتون پیشنهاد می کنیم که دو مقاله ی کادو تولد مردانه ارزان و کادو تولد زنانه ارزان رو هم علاوه بر این بخونین که حق انتخاب بیشتری برای خودتون داشته باشین. همون جوری که از عنوان مقاله ها تابلوعه هر کدوم رو اختصاص دادیم به یه جنسیت.

 

نکات مهم کادو روز جوان

 

1) بسته بندی خلاقانه :

یکی از نکاتی که نه تنها برای کادو برای روز جوان ، بلکه همیشه خیلی به کارتون میاد ، انتخاب یه بسته بندی خلاقانه برای کادوتون هست. ایده کادو خلاقانه به تنهایی ممکنه اون جوری که دلتون می خواد شرایط رو پیش نبره. اما درباره این که چه قدر بسته بندی و تزئین کادو اهمیت داره قبلا هم براتون گفتیم. چیزی که این جا می خوایم بهش اضافه کنیم ، طراحی یه معمای با مزه برای تقدیم کادو هستش. یعنی چی ؟ یعنی می تونین کادو رو جایی قایم کنین و با یه سری یادداشت و کد رمزی که بین خودتون هست ، اون جوون عزیز رو به قدم به قدم به پیدا کردن کادوش نزدیک کنین. این بازی هیجان خاصی برای هر دو طرف به وجود میاره. راستش از این ایده برای وقتی که جواب کادو ولنتاین چی بخرم  رو پیدا کردین و می خوایم تقدیمش کنین هم با رعایت یه سری نکات ریز ، می تونین استفاده کنین.

 

2) لیست درست کنین :

معمولا گستره ی علاقه مندی جوون ها خیلی وسیعه و لیستی که بهش علاقه دارن می تونه خوب بلند باشه. برای چند دقیقه اون شخص جوونی که در نظر دارین رو تصور کنین و به چیز هایی که دوست داره فکر کنین. وقت بذارین و عجله نکنین. هر چی که یادتون اومد رو یادداشت کنین. وقتی که دیگه احساس کردین همه چیز رو نوشتین ، چند بار لیست رو بالا و پایین کنین. یه وقتایی می تونین از ترکیب چند تا گزینه با هم یه ایده کادو خیلی توپ در بیارین و همون میشه کادو مناسب برای روز جوان که باید تهیه ش کنین.

 

3) به گذشته ی نزدیک توجه کنین :

گذشته ی نزدیک یعنی چی ؟ مثلا ببینین این فردی که دارین برای به ایده کادو خاص فکر می کنین ، توی چندین ماه گذشته از دبیرستان فارغ التحصل شده و وارد دوران زیبای جوونی شده ؟ یا حتی از دانشگاه فارغ التحصیل شده ؟ یا توی رشته ی مورد علاقه ش قبول شده و ... همه اینا بهتون ایده های خیلی خوبی میده. مثلا می تونین لوح های تبریک اکلیریک قشنگ سفارش بدین یا یه جعبه پر از هدیه های قشنگ که اتفاقا ازشون توی چالش دوست شناسی هم میشه پیدا کرد.

 

4)علاقه مندی هاشو رو پیدا کنین :

خیلی از آدم ها این جورین که برای لوازمی که دوست دارن برای خودشون داشته باشن یه لیست تهیه می کنن و سعی می کنن با توجه به اولویت نیاز یا علاقه شون برای خریدش یه کاری بکنن ، مثلا اگر یه محصول گرونه ، پول هاشون رو پس انداز می کنن. پیدا کردن این ویش لیست آدما می تونه یه راه خوب برای پیدا کردن گزینه ی مناسب برای  خرید کادو و هدیه خاص برای روز جوان باشه. یا این که دقت کرده باشین اکثرمون توی سایت های اینترنتی ای که بیشتر ازشون خرید می کنیم یه سری محصولات رو علامت گذاری می کنیم که می ره جزو لیست علاقه مندی هامون. این هم همون ویش لیسته که باز برا رسیدن به گزینه ی خوب و کاربردی بهمون کمک می کنه. البته که چرا از ویش لیست خودمون به عنوان ایده کادو برای خودم استفاده نکنیم ؟

 

خب این از 4 تا نکته ای که به نظر از بقیه نکات کاربردی تر و مهم تر بود. البته از این نکات موقع تهیه کادو برای مرد متاهل هم استفاده کنین و کلا سعی کردیم نکات رو جوری انتخاب کنیم که به صورت کلی هم براتون کاربردی باشه. خب بریم سراغ ایده کادو و گزینه های ممکن برای کادو برای روز جوان که می دونیم همه تون منتظرش هستین.

 

چنتا ایده مناسب کادو روز جوان

 

تمیز کننده قوی منافذ صورت با دوربین با تاییدیه fda:

خیلی از خانم های جوون هستن که تمیزی صورت و مرتب نگه داشتن اون و رسیدگی به پوست صورت به طور مرتب براشون خیلی مهمه. ولی خب واقعا با این مشغلات زندگی فرصت نمی کنن تا راحت بین روز های هفته یه وقت خالی پیدا کنن. این تمیز کننده قوی منافذ صورت یه گزینه ی خیلی عالی برای کادو برای روز جوان برای این دسته از خانم های عزیز هستش که می تونه خیلی غافلگیرشون کنه. استفاده ازش خیلی راحته و توی خونه و هر زمان که دلتون بخواد می تونین ازش استفاده کنین. تا یادمون نرفته بهتون بگیم مقاله بهترین هدیه برای خانم ها پر از پیشنهادات هدیه های مشابه هست پس ازدستش ندید.

 

تمیز کننده قوی منافذ صورت با دوربین با تاییدیه fda

 

دستگاه برقی پاک کننده براش های آرایشی حرفه ای :

براش های لوازم آرایشی خانم ها که اتفاقا تعداد و مدل های خیلی زیاد و متنوعی دارن به سرعت آلوده میشن. شاید هم اصلا شما متوجه این آلودگی نشین و برای مدت ها استفاده کنین. به مرور روی صورتتون جوک های خیلی بد یا لکه های عجیب ظاهر میشه و شما هیچ ایده ای ندارین که از کجا داره میاد. دستگاه برقی پاک کننده براش طوری طراحی شده که برای سایز های مختلف براش مناسبه و توی زمان خیلی کم تا بهترین عمق از اون ها رو تمیز و ضد عفونی می کنه. این گزینه هم برای خانم های جوانی که علاقه به آرایش کردن دارن خیلی مناسبه و علاوه بر این که یه ایده ی خوب برای کادو برای روز جوان می تونه باشه ، اگر همکارتون خانم هستش به عنوان ایده کادو برای همکار هم می تونین در نظر داشته باشینش.

 

دستگاه-برقی-پاک-کننده-براش-های-آرایشی-حرفه-ای

 

سازمان دهنده ی زقابل حمل با درب شفاف

در راستای کادو هایی که بالا بهتون پیشنهاد دادیم لازمه که یه محصول خیلی جذاب دیگه هم واسه کادو برای روز جوان برای خانم ها بهتون معرفی کنیم. یه سازمان دهنده ی لوازم آرایشی شیک که هم خیلی خیلی جاداره و هم این که به خاطر در هایی که داره باعث می شه گرد و غبار و آلودگی روی لوازم آرایش نشینه. تازه قابل حمل هم هست.این محصول و هدیه های مشابه رو تو خرید هدیه برای عشقم میتونید ببینید.

 

سازمان-دهنده-لوازم-آرایش-قابل-حمل-با-درب-شفاف

 

این از کادو هایی که مخصوص خانم های جوان بودن. قبل از این که بخوایم بریم سراغ معرفی بقیه کادو ها این موضوع رو خدمت کادوجو های عزیزمون عرض کنیم که کلی کادو ی جدید و جذاب واسه کادو برای پسر 10 ساله و کمتر به کادو های سایت اضافه شده. حتما برید و یه سری بزنین که از دستتون نرن.

 

جدیدا خیلی از جوون ها به بازی های کامپیوتری آن لاین علاقه نشون می دن و به اصطلاح گیمرهای حرفه ای هستن. چند تا کادو ی کاربردی برای روز جوان برای این دسته بهتون معرفی می کنیم :

 

کوله پشتی 15.6 اینچی مخصوص گیمرها اصل lenovo:

به احتمال زیاد اکثرتون با برند لنوو آشنایی دارین. برندی که خیلی بین آمریکایی ها طرفدار داره و زیاد ازش استفاده می کنن. حالا این برند اومده و یه کوله پشتی طراحی کرده که معیارهای خیلی مهمی رو برای نگه داری لوازم گیمرها در نظر گرفته تا وقتی که می خوان به هر علتی این لوازم رو جا به جا کنن ، خیالشون راحت باشه که آسیبی بهشون وارد نمیشه. اگر قصد دارید کادو یادگاری برای مهاجرت  بخرید این محصول فوق العادس

 

کوله پشتی 15.6 اینچی مخصوص گیمرها اصل lenovo

 

 

کیت کامل برقی تمیز کننده کامپیوتر با قدرت 18000 پاسکال :

کامپیوتر های خونگی و لپ تاپ ها تا جایی که می تونن بدون درد سر برامون کار می کنن و ما هم انتظار داریم به بهترین شکل بهمون جواب بدن. طاقت نداریم هنگ کنن. سرعتشون بیاد پایین و ... اما هیچ وقت بهش فکر کردین که بهتره شما هم یه وقت هایی به این طفلکی ها رسیدگی کنین و تمیزشون کنین ؟ همون طوری که ماشین تون رو می شورین. کیت تمیز کننده کامپیوتر یه کادو عالی برای روز جوان هستش که به طرف یادآوری می کنه باید هر از چندی به این موضوع توجه کنه و در ضمن بهش کمک می کنه تا عمر لوازمش طولانی تر بشه.

 

کیت کامل برقی تمیز کننده کامپیوتر با قدرت 18000 پاسکال

 

قفسه و پایه نگه دارنده لوازم بازی های کامپیوتری Numskull

این یکی کادو که یکی از محصولات رسمی محسوب میشه یه ایده ی فوق العاده مناسب برای نگه داری از لوازم بازی و جلوگیری از آسیب های احتمالی و تمیز نگه داشتن میز و دور و اطراف کامپیوترتون هست. خیلی خیلی جاداره. طراحیش هم که خیلی منحصر به فرده. دیگه چی بهتر از این برای کادو روز جوان ؟

 

قفسه-و-پایه-نگهدارنده-لوازم-بازی-های-کامپیوتری-numskull

 

 

نگه دارنده گوشی و لوازم بازی طرح گالوم :

اون دسته از عزیزانی که عاشق فیلم فوق العاده زیبای ارباب حلقه ها هستن ، خیلی خوب با شخصیت گالوم آَشنایی دارن. شخصیتی که در عین خبیثی اما یه جورایی محبوب و دوست داشتنی میشه برای علاقه مندان این فیلم. حالا گالوم این جاست تا گوشی های موبایل یا لوازم بازیتون رو براتون نگه داره تا خراب یا گم نشن. البته این یکی گزینه یه خاطر ابعاد و وزن سبکش می تونه گزینه ی خیلی خوبی هم برای هم به عنوان هدیه کوچک یادگاری باشه.

 

نگهدارنده-گوشی-و-لوازم-بازی-طرح-گالوم

 

مثل همیشه نه فرصت هست و نه امکانش که بخوایم همه ی گزینه ها رو خدمتتون معرفی کنیم. اما می تونین بقیه رو از تست دوست شناسی کمک بگیرین و ببینین. تیم جوان ما هم روز جوان رو به همه ی جوون های عزیز ایرانی که با سختی های زیادی دسته و پنجه نرم می کنن و سعی می کنن با سخت ترین شرایط به بهترین ها برسن یه تبریک مخصوص می گه و از ته قلبمون امیدواریم که روز های روشنی پیش روتون باشه.

ژل جادویی تمیز کننده

ژل جادویی تمیز کننده شگفت انگیز

قیمت:١٢٥,٠٠٠ تومان

1402-11-28